fbpx
Czytasz właśnie
Życzenia na rok 2019

Życzenia na rok 2019

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Kochani, dziękuję Wam za kolejny wspólny rok. Chwilami nie było lekko, pracy jak zwykle mnóstwo, ale ostatnio na blogu znów jest nas tak wiele jak dawniej i to mnie bardzo cieszy! To był rewolucyjny rok: nowe mieszkanie, bardzo dużo prac związanych z tym, czego Wy nie widzicie „od zaplecza”, a co sprawia, że blog ładnie wygląda i dobrze działa. Rok kilku bliższych i dalszych podróży. Dziewiąty spędzony wspólnie z Wami!


Dajcie znać, kto z Was dołączył niedawno, a kto obserwuje mnie już od kilku lat – pamiętacie od kiedy? 31 stycznia będę obchodzić 10 lat prowadzenia bloga, nie mogę w to uwierzyć!


Wszystkiego dobrego Wam życzę! Bądźcie zdrowi, pełni radości i optymistycznie spoglądajcie na to, co przytrafia się na co dzień. Bądźcie życzliwi dla innych w świecie ciągłego oceniania, krytyki i braku życzliwości. Ja też staram się każdego dnia :).

Sobie i Wam życzyłabym również, żebyśmy umieli się odnaleźć w świecie, w którym warto chcieć mniej i wiedzieć, dlaczego to takie ważne dla nas samych i tego, co nas otacza. A jeśli chcieć czegoś więcej, to po prostu poczucia szczęścia i miłości oraz mądrości. I tego, by móc realizować marzenia :).

Zobacz też
Konfitura z czerwonej porzeczki


Niech to będzie kolejny udany rok pełen dobra i sukcesów!

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom