Życzenia na rok 2019

Kochani, dziękuję Wam za kolejny wspólny rok. Chwilami nie było lekko, pracy jak zwykle mnóstwo, ale ostatnio na blogu znów jest nas tak wiele jak dawniej i to mnie bardzo cieszy! To był rewolucyjny rok: nowe mieszkanie, bardzo dużo prac związanych z tym, czego Wy nie widzicie „od zaplecza”, a co sprawia, że blog ładnie wygląda i dobrze działa. Rok kilku bliższych i dalszych podróży. Dziewiąty spędzony wspólnie z Wami!


Dajcie znać, kto z Was dołączył niedawno, a kto obserwuje mnie już od kilku lat – pamiętacie od kiedy? 31 stycznia będę obchodzić 10 lat prowadzenia bloga, nie mogę w to uwierzyć!


Wszystkiego dobrego Wam życzę! Bądźcie zdrowi, pełni radości i optymistycznie spoglądajcie na to, co przytrafia się na co dzień. Bądźcie życzliwi dla innych w świecie ciągłego oceniania, krytyki i braku życzliwości. Ja też staram się każdego dnia :).

Sobie i Wam życzyłabym również, żebyśmy umieli się odnaleźć w świecie, w którym warto chcieć mniej i wiedzieć, dlaczego to takie ważne dla nas samych i tego, co nas otacza. A jeśli chcieć czegoś więcej, to po prostu poczucia szczęścia i miłości oraz mądrości. I tego, by móc realizować marzenia :).


Niech to będzie kolejny udany rok pełen dobra i sukcesów!

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)