Życzenia na rok 2019 przepis | Dorota Kamińska

Życzenia na rok 2019

Kochani, dziękuję Wam za kolejny wspólny rok. Chwilami nie było lekko, pracy jak zwykle mnóstwo, ale ostatnio na blogu znów jest nas tak wiele jak dawniej i to mnie bardzo cieszy! To był rewolucyjny rok: nowe mieszkanie, bardzo dużo prac związanych z tym, czego Wy nie widzicie „od zaplecza”, a co sprawia, że blog ładnie wygląda i dobrze działa. Rok kilku bliższych i dalszych podróży. Dziewiąty spędzony wspólnie z Wami!


Dajcie znać, kto z Was dołączył niedawno, a kto obserwuje mnie już od kilku lat – pamiętacie od kiedy? 31 stycznia będę obchodzić 10 lat prowadzenia bloga, nie mogę w to uwierzyć!


Wszystkiego dobrego Wam życzę! Bądźcie zdrowi, pełni radości i optymistycznie spoglądajcie na to, co przytrafia się na co dzień. Bądźcie życzliwi dla innych w świecie ciągłego oceniania, krytyki i braku życzliwości. Ja też staram się każdego dnia :).

Sobie i Wam życzyłabym również, żebyśmy umieli się odnaleźć w świecie, w którym warto chcieć mniej i wiedzieć, dlaczego to takie ważne dla nas samych i tego, co nas otacza. A jeśli chcieć czegoś więcej, to po prostu poczucia szczęścia i miłości oraz mądrości. I tego, by móc realizować marzenia :).


Niech to będzie kolejny udany rok pełen dobra i sukcesów!

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)