fbpx
Czytasz właśnie
Zakupy – Londyn – haul – marzec 2013

Zakupy – Londyn – haul – marzec 2013

Zakupy w Londynie - Dorota Kamińska
5/5 (2)

Trochę planowane, choć z reguły robione pod wpływem chwili, gdy zimno zmuszało mnie do wejścia do sklepu i ogrzania się. Zakupy w Londynie to świetna rzecz i gdybym przeznaczyła na nie więcej czasu, zaplanowała to, co przydałoby się kupić, na pewno przywiozłabym sporo fajnych rzeczy. Zwłaszcza jeśli wybrałabym się do Bicester Village, słynnego miasteczka outletów. Ale na Oxford Street czy w innych miejscach w centrum miasta shopping w Londynie również może być udany :).

Zobacz też: Relacje z mojego pobytu w Londynie i dużo zdjęć oraz filmów

Zajrzałam do różnych miejsc, ale ostatecznie zakupy zrobiłam w trzech: sklepie z bielizną La Senza, Primarku oraz H&M. W House of Fraser kupiłam prezent ślubny koledze – polecam jedno z górnych pięter z artykułami do dekoracji wnętrz.

A co przywiozłam? Co najbardziej mi się podoba?

Moje zakupy w londynie – haul zakupowy

Obejrzyj bezpośrednio na moim kanale na YouTube

Oto lista wszystkich rzeczy i linki do podobnych produktów do kupienia w Polsce :).

Zobacz też
Parlament i Big Ben nocą

Zakupy w Londynie

Niedużo tych zakupów, chociaż w sumie bielizny całkiem sporo. Ciekawa jestem, czy ktoś z Was był na zakupach w Londynie i upolował coś fajnego dla siebie. Dajcie znać, jakie to były rzeczy i do których miejsc warto się wybrać, jadąc na shopping :).

 

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom