fbpx
Czytasz właśnie
Zabawa – Sezon na Fairy – Wyniki

Zabawa – Sezon na Fairy – Wyniki

Sezon na Fairy - wyniki zabawy
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Zabawa dobiegła końca i teraz mamy już zebrane ponad 100 pomysłów na udane grillowanie – pomysłów filmowych, zdjęciowych, obrazkowych, pisanych prozą i wierszem, bo wykazaliście się naprawdę dużą pomysłowością i puściliście wodze wyobraźni :). Bardzo dziękuję za tak dużą frekwencję, która jednocześnie sprawiła, że niełatwo było wybrać Zwycięzców i razem ze Sponsorem dość długo dyskutowaliśmy, komu przyznać nagrody.

Przypomnę, że nagrody w konkursie ufundował właściciel marki Fairy, wydajnego płynu do mycia naczyń, szczególnie przydatnego w sezonie grillowym, dzięki któremu można zrezygnować z jedzenia i picia z jednorazowych kubków, talerzy i tacek, wybierając porcelanową, metalową i szklaną zastawę, którą z łatwością można umyć po grillowaniu, oszczędzając przy okazji pieniądze i dbając o mniejszą ilość śmieci przekazywaną na wysypisko.

Fairy to wydajne płyny do mycia naczyń dostępne w 6 wersjach zapachowych. Badania potwierdzają, że Fairy wystarcza nawet na 50% dłużej od tradycyjnej marki o największej sprzedaży. Gęsta formuła i wysoka zawartość składników aktywnych sprawiają, że Fairy z łatwością usuwa nawet trudny tłuszcz, pozostawiając naczynia lśniąco czyste.

Płyny do naczyń Fairy

Przypomnę, że do wygrania w zabawie mieliśmy blender wielofunkcyjny Braun MR 570 FPKHC oraz 4 książki kucharskie „Ekspresowe dania i drinki na spotkania” autorstwa Olgi Smile, które powędrują do szczęśliwców:

1. miejsce – blender Braun MR570 FPKHC – Monika Nagórna za grilla skleconego z odzysku i udaną zabawę z Fairy

Zobacz też
Warsztaty Paclan w restauracji Marina - ekipa w komplecie

Miejsca 2-5 – książki kucharskie „Ekspresowe dania i drinki na spotkania” autorstwa Olgi Smile – Dorota za rodzinne grillowanie, Magda za zestaw apetycznych potraw, An za wierszowany sposób na imprezowanie i zmywanie, Agnieszka za pomysł na grillowy konkurs dla biesiadników

Gratuluję serdecznie Zwyciężczyniom (tym razem na podium mamy same panie 🙂 ) i dziękuję Wam wszystkim za udział w zabawie, zapraszając jednocześnie do kolejnych.

Z Wygranymi skontaktuję się do końca tygodnia mailowo w celu potwierdzenia adresu wysyłki nagrody.

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

2 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2021 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom