Zabawa - Sezon na Fairy - Wyniki przepis | Dorota Kamińska

Zabawa – Sezon na Fairy – Wyniki

Sezon na Fairy - wyniki zabawy
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Zabawa dobiegła końca i teraz mamy już zebrane ponad 100 pomysłów na udane grillowanie – pomysłów filmowych, zdjęciowych, obrazkowych, pisanych prozą i wierszem, bo wykazaliście się naprawdę dużą pomysłowością i puściliście wodze wyobraźni :). Bardzo dziękuję za tak dużą frekwencję, która jednocześnie sprawiła, że niełatwo było wybrać Zwycięzców i razem ze Sponsorem dość długo dyskutowaliśmy, komu przyznać nagrody.

Przypomnę, że nagrody w konkursie ufundował właściciel marki Fairy, wydajnego płynu do mycia naczyń, szczególnie przydatnego w sezonie grillowym, dzięki któremu można zrezygnować z jedzenia i picia z jednorazowych kubków, talerzy i tacek, wybierając porcelanową, metalową i szklaną zastawę, którą z łatwością można umyć po grillowaniu, oszczędzając przy okazji pieniądze i dbając o mniejszą ilość śmieci przekazywaną na wysypisko.

Fairy to wydajne płyny do mycia naczyń dostępne w 6 wersjach zapachowych. Badania potwierdzają, że Fairy wystarcza nawet na 50% dłużej od tradycyjnej marki o największej sprzedaży. Gęsta formuła i wysoka zawartość składników aktywnych sprawiają, że Fairy z łatwością usuwa nawet trudny tłuszcz, pozostawiając naczynia lśniąco czyste.

Płyny do naczyń Fairy

Przypomnę, że do wygrania w zabawie mieliśmy blender wielofunkcyjny Braun MR 570 FPKHC oraz 4 książki kucharskie „Ekspresowe dania i drinki na spotkania” autorstwa Olgi Smile, które powędrują do szczęśliwców:

1. miejsce – blender Braun MR570 FPKHC – Monika Nagórna za grilla skleconego z odzysku i udaną zabawę z Fairy

Miejsca 2-5 – książki kucharskie „Ekspresowe dania i drinki na spotkania” autorstwa Olgi Smile – Dorota za rodzinne grillowanie, Magda za zestaw apetycznych potraw, An za wierszowany sposób na imprezowanie i zmywanie, Agnieszka za pomysł na grillowy konkurs dla biesiadników

Gratuluję serdecznie Zwyciężczyniom (tym razem na podium mamy same panie 🙂 ) i dziękuję Wam wszystkim za udział w zabawie, zapraszając jednocześnie do kolejnych.

Z Wygranymi skontaktuję się do końca tygodnia mailowo w celu potwierdzenia adresu wysyłki nagrody.

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

2 komentarze

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)