Wrzesień 2011 - wywiad na Kominek.tv przepis | Dorota Kamińska

Wrzesień 2011 – wywiad na Kominek.tv

Wywiad na Kominek.TV
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Trochę na poważnie, odrobinę na luzie, wspólnie z Tomkiem Tomczykiem rozmawialiśmy o tym jak wygląda blogowanie kulinarne. Opowiedziałam o swoich początkach, planach na przyszłość i pokazałam jak wygląda typowy dzień roboczy w Pozytywnej Kuchni. Przy okazji w wywiadzie można obejrzeć niepublikowane wcześniej zdjęcia wykonane przez studio RedEnvelope.eu.

Cały wywiad dostępny jest na Kominek.tv

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)