Akcja kulinarna Wielkie Grillowanie 2010
Czytasz właśnie
Wielkie Grillowanie 2010

Wielkie Grillowanie 2010

Akcja kulinarna Wielkie Grillowanie 2010
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Z lekkim poślizgiem, spowodowanym głównie brzydką pogodą, ogłaszam kontynuację zeszłorocznej zabawy pod hasłem „Wielkie Grillowanie 2010”. Miejmy nadzieję, że tegoroczna wiosna i lato jednak dopiszą i wspólnie z przyjaciółmi oraz w naszym kulinarno-blogowym gronie uda nam się rozpalić nieco przykurzone i zapomniane w czasie zimy grille i upichcić nasze ulubione, wiosenno-letnie potrawy. A będzie w czym wybierać: w zeszłorocznej akcji Wielkie Grillowanie 2009 udało nam się ugrillować praktycznie wszystko: mięsa, warzywa i owoce; od tradycyjnych kiełbasek poprzez ciekawe szaszłyki i interesujące połączenia, np. mięsa i czarnej porzeczki. Po jej zakończeniu powstała też książka z przepisami „Wielkie Grillowanie” (e-book), którą dla przypomnienia i zaczerpnięcia inspiracji możecie pobrać stąd.

Akcja kulinarna Wielkie Grillowanie 2010

Oczywiście grillujemy poza domem lub w domu, w elektrycznym grillu, mikrofalówce lub piekarniku – w zależności od pogody.

Pamiętajmy o tym, że grilla nie powinno się robić sąsiadom pod oknami, zwłaszcza gdy suszą tam pranie, a jeśli grillujemy poza naszą własną działką, po skończeniu imprezy koniecznie trzeba po sobie posprzątać.

W tym roku zasady zabawy są praktycznie takie same jak w ubiegłym, natomiast do akcji mogą dołączyć też osoby, które nie posiadają swoich blogów kulinarnych.

Jeśli prowadzisz bloga kulinarnego:

W czasie trwania zabawy przygotuj potrawę z grilla, opublikuj przepis na swoim blogu, dołącz w nim link do akcji lub banner i po zakończeniu prześlij mi następujące informacje:

1. Kto przygotował potrawę (imię i nazwisko lub pseudonim, adres bloga)

2. Co przygotował (nazwa potrawy)

3. Link do przepisu na blogu

Jeśli nie prowadzisz bloga kulinarnego, a masz konto na portalach tj. Facebook lub Nasza-Klasa:

W czasie trwania zabawy przepis ze zdjęciem możesz umieścić na swoim profilu na Nasza-Klasa lub Facebook i wysłać mi informacje:

1. Kto przygotował potrawę (imię i nazwisko lub pseudonim)

2. Co przygotował (nazwa potrawy)

3. Link do przepisu na portalu społecznościowym oraz, w przypadku konta na NK, zgoda na publikację zdjęcia potrawy (wraz z imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem autora) na koncie oficjalnym Pozytywnej Kuchni.

Zobacz też
Kotlety z brokuła

Przez cały czas trwania akcji linki do swoich przepisów ze zdjęciami możecie samodzielnie publikować na Facebooku: Na stronie wydarzenia „Wielkie Grillowanie 2010” oraz profilu fanów Pozytywnej Kuchni, na Blipie, Flakerze, Spinaczu i Pingerze z tagiem #wielkiegrillowanie.

Zapraszam też do udziału w konkursie grillowym sponsorowanym przez markę Kühne.

Po zakończeniu akcji opublikuję na Pozytywnej Kuchni zbiorcze podsumowanie wraz z linkami do Waszych przepisów na blogach lub profilach na FB i NK oraz przygotuję e-booka w wersji pdf  (bez wykorzystywania zdjęć z Waszych blogów).

Zapraszam Was do zamieszczenia banera lub linka do Wielkiego Grillowania 2010na własnych stronach www, profilach społecznościowych i blogach:

Wielkie Grillowanie 2010
Gotowy kod html do skopiowania i wstawienia na własnej stronie:

Rozpoczynając sezon grillowy tradycyjną kiełbaską i piwem życzę Wam udanego, Wielkiego Grillowania 2010!

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

7 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2021 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom