fbpx
Czytasz właśnie
Wielkie Grillowanie 2010

Wielkie Grillowanie 2010

Akcja kulinarna Wielkie Grillowanie 2010
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Z lekkim poślizgiem, spowodowanym głównie brzydką pogodą, ogłaszam kontynuację zeszłorocznej zabawy pod hasłem „Wielkie Grillowanie 2010”. Miejmy nadzieję, że tegoroczna wiosna i lato jednak dopiszą i wspólnie z przyjaciółmi oraz w naszym kulinarno-blogowym gronie uda nam się rozpalić nieco przykurzone i zapomniane w czasie zimy grille i upichcić nasze ulubione, wiosenno-letnie potrawy. A będzie w czym wybierać: w zeszłorocznej akcji Wielkie Grillowanie 2009 udało nam się ugrillować praktycznie wszystko: mięsa, warzywa i owoce; od tradycyjnych kiełbasek poprzez ciekawe szaszłyki i interesujące połączenia, np. mięsa i czarnej porzeczki. Po jej zakończeniu powstała też książka z przepisami „Wielkie Grillowanie” (e-book), którą dla przypomnienia i zaczerpnięcia inspiracji możecie pobrać stąd.

Akcja kulinarna Wielkie Grillowanie 2010

Oczywiście grillujemy poza domem lub w domu, w elektrycznym grillu, mikrofalówce lub piekarniku – w zależności od pogody.

Pamiętajmy o tym, że grilla nie powinno się robić sąsiadom pod oknami, zwłaszcza gdy suszą tam pranie, a jeśli grillujemy poza naszą własną działką, po skończeniu imprezy koniecznie trzeba po sobie posprzątać.

W tym roku zasady zabawy są praktycznie takie same jak w ubiegłym, natomiast do akcji mogą dołączyć też osoby, które nie posiadają swoich blogów kulinarnych.

Jeśli prowadzisz bloga kulinarnego:

W czasie trwania zabawy przygotuj potrawę z grilla, opublikuj przepis na swoim blogu, dołącz w nim link do akcji lub banner i po zakończeniu prześlij mi następujące informacje:

1. Kto przygotował potrawę (imię i nazwisko lub pseudonim, adres bloga)

2. Co przygotował (nazwa potrawy)

3. Link do przepisu na blogu

Jeśli nie prowadzisz bloga kulinarnego, a masz konto na portalach tj. Facebook lub Nasza-Klasa:

W czasie trwania zabawy przepis ze zdjęciem możesz umieścić na swoim profilu na Nasza-Klasa lub Facebook i wysłać mi informacje:

1. Kto przygotował potrawę (imię i nazwisko lub pseudonim)

2. Co przygotował (nazwa potrawy)

3. Link do przepisu na portalu społecznościowym oraz, w przypadku konta na NK, zgoda na publikację zdjęcia potrawy (wraz z imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem autora) na koncie oficjalnym Pozytywnej Kuchni.

Zobacz też
Buraczki

Przez cały czas trwania akcji linki do swoich przepisów ze zdjęciami możecie samodzielnie publikować na Facebooku: Na stronie wydarzenia „Wielkie Grillowanie 2010” oraz profilu fanów Pozytywnej Kuchni, na Blipie, Flakerze, Spinaczu i Pingerze z tagiem #wielkiegrillowanie.

Zapraszam też do udziału w konkursie grillowym sponsorowanym przez markę Kühne.

Po zakończeniu akcji opublikuję na Pozytywnej Kuchni zbiorcze podsumowanie wraz z linkami do Waszych przepisów na blogach lub profilach na FB i NK oraz przygotuję e-booka w wersji pdf  (bez wykorzystywania zdjęć z Waszych blogów).

Zapraszam Was do zamieszczenia banera lub linka do Wielkiego Grillowania 2010na własnych stronach www, profilach społecznościowych i blogach:

Wielkie Grillowanie 2010
Gotowy kod html do skopiowania i wstawienia na własnej stronie:

Rozpoczynając sezon grillowy tradycyjną kiełbaską i piwem życzę Wam udanego, Wielkiego Grillowania 2010!

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

7 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom