fbpx
Czytasz właśnie
Wakacje w zdrowym rytmie – konkurs z marką Bosch – wyniki

Wakacje w zdrowym rytmie – konkurs z marką Bosch – wyniki

Wakacje w zdrowym rytmie - konkurs z marką Bosch
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Do konkursu „Wakacje w zdrowym rytmie” organizowanego w ramach mojej współpracy z marką Bosch i testów blendera ręcznego Bosch ErgoMixx oraz miksera Bosch ErgoMixx, które pomagały mi przez kilka ostatnich tygodni w kuchennych pracach, przysłaliście niemal 100 zgłoszeń. Lato jest idealnym czasem na zadbanie o swoje zdrowie – czy to fizyczne, np. za sprawą pysznych owoców i warzyw, czy to związane z dobrym samopoczuciem, np. dzięki pięknej, słonecznej pogodzie i możliwości wzięcia urlopu oraz aktywnego wypoczynku.

Przysyłaliście prace rysunkowe, kolaże zdjęciowe, pojedyncze fotografie, wierszyki, pojawił się nawet jeden filmik i trochę prozy :). Proponowaliście sałatki, słodkie wypieki, zdrowe obiady oraz sposoby na udany wypoczynek i dbanie o dobry nastrój i kondycję. Wybór zwycięzców nie należał do łatwych, bo spora część prac pokazywała, że autorzy spędzili nad nimi sporo czasu, a było ich więcej niż ilość przewidzianych nagród :). Ostatecznie kierowałam się następującymi kryteriami:

  1. Zgłoszenie musiało dotyczyć tematu zdrowia lub dbania o nie – dlatego odrzuciłam początkowo wszystkie prace, które nie uwzględniały tego tematu.
  2. Mile widziane było zadanie przygotowane specjalnie na potrzeby konkursu, zwłaszcza gdy zawierało wyrażenia „Bosch” i „PozytywnaKuchnia.pl”
  3. Zgłoszenie musiało zawierać uzasadnienie – nawet jeśli miało to być tylko jedno zdanie.
  4. Pod uwagę brałam wszystko: i pomysł, i wykorzystane składniki i proporcje, i jakość wykonania zdjęcia, i ostateczny efekt wizualny – w zależności od tego w jakiej formie zostało przesłane zgłoszenie. Nie był to jednak konkurs stricte rysunkowy czy fotograficzny.

Przypomnę, że do wygrania mieliśmy atrakcyjny sprzęt marki Bosch:

Miejsce 1, 2 i 3: Blender ręczny Bosch MSM67140

Nagrody otrzymują:

Miejsca 1-3:

Oskar za sałatkę grecką i uderzające podobieństwo 🙂

Magdalena K za zdrowy mix letni, ciekawe przepisy i ładne fotografie oraz propozycję całego menu

Adrian za komiks detektywistyczny

Zobacz też

Miejsca 4-5:

Renata za wierszyk o lekkim zabarwieniu erotycznym 😉

Elle za wiśniowe słońce z historią w tle

Gratuluję Zwycięzcom :). Odezwę się do Was mailowo do środy, 31 lipca, w celu potwierdzenia praw autorskich do fotografii oraz ustalenia adresu wysyłki nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękuję za miłą zabawę i zapraszam do kolejnych konkursów niebawem :).

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

8 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom