fbpx
Czytasz właśnie
Tydzień w zdjęciach 52/2014

Tydzień w zdjęciach 52/2014

Nasz pierwszy wspólny prezent :)
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

To były cudowne Święta! Zdążyłam wszystko przygotować, nie było żadnej nieprzyjemnej niespodzianki poza zepsutym komputerem, którego już chyba nigdy nie odzyskam z serwisu i aż boję się pomyśleć o sporym, niespodziewanym wydatku, który może mnie wkrótce czekać. Zarzekaliśmy się z Mariuszem, że w Boże Narodzenie nie będziemy jeździć jak szaleni i odwiedzać całą rodzinę. Zgodnie z planem, spędziliśmy przemiłą Wigilię z jego mamą i rodziną brata. Zjedliśmy smaczny barszcz czerwony, pysznego karpia oraz łososia w płatkach migdałów, a ja, jeszcze przed wyjazdem, upiekłam trzy ciasta, które, świątecznym cudem Bożego Narodzenia, zdążyłam rozdystrybuować wśród znajomych jeszcze przed wyruszeniem z Wrocławia do Opola :).

Wszyscy mieliśmy stres: ja, Mariusz, jego mama, bo to nasze pierwsze wspólne święta. Spędziliśmy mnóstwo czasu w gronie przyjaciół i ostatecznie, dzień po dniu, bez pośpiechu, udało nam się spotkać ze wszystkimi najbliższymi. Czyli można :).

Moje trzy wczorajsze dzieła :). Przepisy na moje serniki: http://DOROTA.iN/pomysl-na/sernik/ #food #kuchnia #przepis

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dorota Kamińska (@dorotakaminska)

 

Nasz pierwszy wspólny prezent :)
Nasz pierwszy wspólny prezent 🙂

Przed Sylwestrem, na sam koniec roku, rozpoczynam dietę oczyszczającą. Monodieta ryżowa czyli czarny lub czerwony ryż, w dowolnych ilościach, codziennie, przez 3 dni. Podobno wymiata wszystko co niepożądane z jelit, zobaczymy :).

Zobaczcie co będę jeść i wpadnijcie za tydzień dowiedzieć się, jak się czuję i czy widzę efekty :).

Zobacz też
Torciki naleśnikowe

Trzydniowa monodieta ryżowa – dzień 3. Próbował ktoś z Was oczyszczać w ten sposób jelita? #food #health #zdrowie #kuchnia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dorota Kamińska (@dorotakaminska)

Udanej zabawy Wam życzę lub spokoju, bo pewnie nie każdy ma ochotę na hałaśliwą imprezę. Widzimy się za rok :*.

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom