fbpx
Czytasz właśnie
Trinidad – śliczne miasteczko na południu Kuby

Trinidad – śliczne miasteczko na południu Kuby

Trinidad - spadziste dachy, kolorowe domki i widok na góry
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Najbardziej urokliwe miasteczko na Kubie, według naszego prywatnego rankingu, to położony na Południu Trinidad, do którego, po całonocnej jeździe autobusem z Vinales, docieramy o poranku.

Trinidad – urokliwe, wiekowe miasteczko na południu Kuby – film wideo

Obejrzyj bezpośrednio na moim kanale na YouTube

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

2 komentarze
  • Witaj, wraz z żoną oglądnęliśmy niemal wszystkie Twoje i Mariusza filmiki o Kubie, wybieramy się niebawem na 2 tygodniowy wypad, poza plażowaniem interesuje nas zwiedzenie Havany jak i Trinidadu. Jak myślisz ile czasu warto poświęcić na Havane, dwa dni wystarczy czy to o wiele za krótko? Dodam, że na Havanie na pewno będziemy mieć minimum 7-8h polskiego przewodnika bo takowego udało nam się znaleźć więc odpadnie nam czas poświęcony na szukanie drogi:) Kwestie Havany juz ogarnęliśmy natomiast zostaje nam Trinidad, Możesz polecić case w której przebywałaś, masz jakieś namiary do niej?

    • Dzień dobry Mariuszu! Myślę, że na samo serce Hawany z przewodnikiem wystarczą dwa dni, ale polecam 3-4, jeśli chcecie zwiedzać na spokojnie. Nasze noclegi i całą podróż opisał Mariusz u siebie. Nasz nocleg u Diany i Anay był udany, poza faktem, że byliśmy przekonani, że dogadaliśmy się na posiłki w cenie noclegu, a one były przekonane, że dogadały się na posiłki dodatkowo płatne. Co się okazało ostatniego dnia, tuż przed wyjazdem, jak spieszyliśmy się na Viazul. Ale ich obsługa, lokalizacja i czystość casy bez zastrzeżeń.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom