Rozrywka najlepsze przepisy i porady | Dorota Kamińska

Rozrywka

10 kroków do udanej imprezy domowej

10 kroków do udanej imprezy domowej

Impreza domowa to miła okazja do spotkania w gronie przyjaciół i znajomych, zjedzenia pysznych dań i przekąsek, skosztowania smacznych trunków czy drinków, świętowania urodzin, rocznic, awansów w pracy… Każda okazja jest dobra do tego, żeby zobaczyć się z osobami, z którymi mile upływa nam czas, a impreza w domu może odbywać się całą noc lub rozpoczynać wieczór, który potem planujecie spędzić na mieście.

Moja nowa miłość :)

Piknik w Szymanowie – pokaz lotniczy

Zakochałam się! Przepadłam bez reszty, kiedy po obfitującej w przygody na wyboistej, polnej drodze podróży samochodem, razem z przyjaciółką i dwójką znajomych dotarliśmy wreszcie do znajdującego się w odległości kilkunastu kilometrów od Wrocławia Szymanowa. W pełnym słońcu, spragniona łyka zimnej wody i głodna porządnego obiadu wysiadłam z auta, a nade mną przeleciały dwa głośne F-16. Ale to nie im było dane wywołać u mnie przyspieszone bicie serca i gęsią skórkę na karku i nogach.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)