Elektronika - recenzje, testy i opinie | DOROTA.iN

Elektronika

Recenzje sprzętu elektronicznego czyli elektronika w moim domu i opinie na temat jej działania. Testuję różne urządzenia z zakresu elektroniki użytkowej, przydatne w mojej pracy lub w codziennym życiu czy podróżach. Przedstawiam wyniki testów, recenzje i opinie swoje, znajomych oraz widzów i czytelników.

WD TV Live - recenzja

WD TV Live – recenzja

Gromadzimy coraz więcej danych w formie multimediów, a filmy, muzyka i zdjęcia przechowywane na dyskach twardych, dotychczas odtwarzane bezpośrednio na monitorze komputerowym, przenoszą się na tablety, telefony komórkowe i do telewizora. Istnieje kilka sposobów ich odtwarzania na dużym ekranie: niektóre telewizory HD odtwarzają pliki z dysków typu pendrive, tunery telewizyjne wyposaża się we wbudowane dyski twarde, komputer można podłączyć do TV za pomocą kabla VGA lub HDMI. Dane zapisane na dyskach zewnętrznych lub pamięciach typu flash można też oglądać z telewizora dzięki multimedialnym odtwarzaczom, np. WD TV Live, który obsługuje najpopularniejsze typy plików i umożliwia odtwarzanie na ekranie TV filmów, muzyki i zdjęć i korzystanie z internetowych aplikacji, np. radia, YouTube czy prognozy pogody. Czy takie urządzenie jest wygodne i przydatne?

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)