Recenzje wideo i rzeczywiste zdjęcia produktów | DOROTA.iN

Recenzje

Każda recenzja zamieszczona na blogu jest moją subiektywną, niezależną opinią, zarówno w przypadku gdy przygotowuję recenzje we współpracy z partnerami jak i te, które przeprowadzam samodzielnie. W tym dziale znajdziecie moje recenzje książek kucharskich z przepisami kulinarnymi, recenzje filmów oraz opisy jak wybrać sprzęt kuchenny, które restauracje warto odwiedzić oraz jak kupować żywność i napoje. Opowiadam, co warto kupić, jakie są zalety i wady sprzętu, który posiadam, który pomaga mi w pracach kuchennych oraz innych, domowych zajęciach. Wszystkie testy wykonuję osobiście. Rekomenduję produkty, które pomagają dbać o urodę. Piszę o tym, co dobrego jadłam poza domem oraz co wartego uwagi udało mi się kupić i przetestować.

Płyta gazowa Solgaz GNC z płomieniami - recenzja

Ceramiczna płyta gazowa Solgaz GNC 4-AUTO z płomieniami i czujnikami temperatury – recenzja

Po roku od instalacji w mojej kuchni czteropalnikowego modelu płyty z gazem pod szkłem marka Solgaz wprowadziła na rynek nowość i jakiś czas temu miałam okazję obejrzeć ją już podczas premiery. Ceramiczna płyta gazowa Solgaz z płomieniami i czujnikami temperatury czyli inteligentny model, który gotuje sam, z możliwością ustawiania określonej temperatury. Gaz pod szkłem sprawdzał się doskonale i byłam ciekawa, jak poradzi sobie nowa wersja, wyposażona w szereg dodatkowych funkcji. Powracam do gotowania na ogniu! Oto moja nowa, ceramiczna płyta gazowa Solgaz z płomieniami – recenzja po miesiącu intensywnego gotowania, w czasie którego powstało sporo potraw wielkanocnych.

Książka „Superfood po polsku”

Książka „Superfood po polsku” w środku

Pomyślałam, że skoro książka będzie w sprzedaży wyłącznie na blogu DorotaKaminska.pl i nie znajdziecie jej w księgarniach, pokażę Wam, jak wygląda „Superfood po polsku” w środku. To książka kucharska z pięknymi zdjęciami (spędziłam nad nimi sporo czasu 😉 ), bardzo ładnie zaprojektowana i wydrukowana na wysokiej jakości papierze, w twardej okładce.

Solgaz płyta gazowa 4+1 - recenzja i opinie

Płyta gazowa Solgaz 4 palniki + 1 – recenzja – gotowanie bez płomieni

Nietypowa i nowatorska płyta do gotowania czyli płyta gazowa Solgaz 4+1, wyposażona w cztery palniki i dodatkową powierzchnię grzewczą. Kiedy urządzałam swoją kuchnię, takich rozwiązań nie było jeszcze w sprzedaży w Polsce, a przynajmniej nie na większą skalę. Opiszę dziś swoje wrażenia po miesiącu jej użytkowania i opowiem, jak to jest, kiedy korzysta się z niej, będąc przyzwyczajonym do tradycyjnych, gazowych palników z pokrętłami.

Philips Airfryer - recenzja - Dorota Kamińska

Philips Airfryer XL HD 9240/30 – recenzja. Smażenie z minimalną ilością tłuszczu

Oto recenzja, która przyda się wszystkim miłośnikom frytek oraz innych, smażonych czy pieczonych potraw. Wiadomo nie od dziś, że smażone potrawy są smaczne, a im lepszy jakościowo tłuszcz, który im smaku dodaje, tym bardziej intensywny, zaskakujący efekt. Warto jednak przyjrzeć się samemu procesowi smażenia, bo z reguły wybieramy do niego tłuszcze niezdrowe i niewłaściwe pod względem temperatury dymienia. Philips Airfryer XL HD 9240/30 to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala na smażenie, grillowanie i pieczenie z wykorzystaniem minimalnej ilości tłuszczu. Jak to możliwe? Dzięki odpowiedniej technologii.

Thorn - Jason Hunt - recenzja i opinie

Thorn – Jason Hunt i jego powieść w nietypowym stylu

Książka, na którą długo czekałam. Przeczytałam dwie poprzednie i wiedziałam, że to dopiero pierwsze słowa, a na wymarzoną twórczość Tomka Tomczyka czyli Kominka trzeba będzie poczekać. Poznajcie człowieka, który wymarzył sobie, że będzie pisarzem, pewnego dnia zamieszka w Nowym Jorku, a świat będzie leżeć u jego stóp. Są tacy, którzy wyśmiewają ten pseudonim. Są inni, którzy nie wierzą, że odniesie sukces wydawniczy. Oczywiście, książka podoba się lub nie, a ja uważam, że jest przełomowa na polskim rynku wydawniczym. Jason Hunt – Thorn. Powieść w nietypowym stylu.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)