Media najlepsze przepisy i porady | Dorota Kamińska

Media

Wzmianki o mnie czyli Dorota Kamińska w mediach: TV, radio, prasa i Internet.

Dorota Kamińska - Pytanie na Śniadanie - czerwiec 2015

Zielona kuchnia w Pytaniu na Śniadanie

3 czerwca 2015 roku wystąpiłam gościnnie w Pytaniu na Śniadanie, prezentując przepisy zainspirowane zorganizowaną kilka tygodni wcześniej przez moich przyjaciół imprezą, na której każdy przygotowywał potrawę w zielonym kolorze. Moja zielona kuchnia w Pytaniu na Śniadanie to 3 smaczne potrawy :).

PozytywnaKuchnia.pl w raporcie BLOGER Star 2013

PozytywnaKuchnia.pl została wyróżniona w raporcie BLOGER Star 2013 jako jeden z 15 najpopularniejszych polskich kanałów kulinarnych na YouTube (6. miejsce) oraz jedna z 10 najliczniejszych stron fanów na Facebooku (5. miejsce).

Makijaż i fryzura w studiu Dzień Dobry TVN

Listopad 2013 – występ w Dzień Dobry TVN

4 listopada. Telefon z telewizji: może chciałaby pani do nas wpaść i coś przygotować na żywo przed kamerą? Wysłane 3 propozycje przepisów, akceptacja naczelnego pod koniec roboczego dnia, następnego dnia rano zakupy i o 15:00 podróż autokarem do Warszawy. 21:00, jestem na miejscu. Nocuję na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, a w walizce mam wszystkie składniki potrzebne do wypieku kilku rodzajów muffinów i babeczek cupcakes oraz foremki i papilotki. Rano kilkaset metrów spacerem do studia na róg Marszałkowskiej i Hożej, makijaż i fryzura, przywitanie się z prowadzącymi, produkcją. Dostaję karteczkę z zaznaczonymi godzinami, o których są planowane moje wejścia na antenę. Czuję lekki stres, bo po raz pierwszy będę gotowała na żywo i właściwie wszystko może się zdarzyć, sprawdzam jeszcze jak działa piekarnik, rozstawiamy na stole wszystkie składniki i o 8:00 rozpoczyna się program, prowadzony przez Jolantę Pieńkowską i Roberta Kantereita.

Największe blogi kulinarne w 2012 roku

PozytywnaKuchnia.pl – raport „Blogi Kulinarne 2012”

Olga Smile oraz Listonic przygotowali najlepszy jak dotąd, najbardziej wiarygodny i kompletny raport o polskiej blogosferze kulinarnej. Jest mi niezwykle miło poinformować, że również PozytywnaKuchnia.pl została w nim wymieniona na kilku wysokich pozycjach.

Dorota Kamińska i PozytywnaKuchnia.pl na Mediafun.pl

Październik 2012 – wywiad na Mediafun.pl

Gościem w mojej kuchni był niedawno Maciek Budzich, który nagrał ze mną ponad 40-minutową rozmowę o kulinarnym blogowaniu: moim i nie tylko :).

Rozmawiamy o tym jak się odnaleźć w blogosferze, stawiając w niej pierwsze kroki, jak pozyskiwać reklamodawców i dbać o owocną współpracę oraz jak wygląda dzień z życia blogerki kulinarnej.

Wywiad na blogu u Artura Kurasińskiego

Czerwiec 2012 – wywiad dla Artura Kurasińskiego

27 czerwca 2012 roku byłam gościem online Artura Kurasińskiego, nagrywając dla Niego odpowiedzi na kilka pytań dotyczących prowadzenia blogu kulinarnego i traktowania go jako źródła swojego dochodu. Opowiedziałam m. in. o tym jak wygląda moja praca i co mnie inspiruje. Całość możecie przeczytać i obejrzeć na blogu AK74.

Wpływowi blogerzy z Polski

Od kilku lat najbardziej znany w Polsce bloger Kominek publikuje, na podstawie sugestii przesyłanych przez swoich czytelników oraz własnej analizy polskiej blogosfery, ranking najbardziej wpływowych blogerów. W rankingu za 2011 rok, w srebrnej trzydziestce, udało się znaleźć Pozytywnej Kuchni :).

Pisanie książki kucharskiej

Blogosfera kulinarna rośnie w siłę

Listonic przygotował bardzo ładną i ciekawą infografikę, która pokazuje jak bardzo rośnie w siłę polska blogosfera kulinarna. I Pozytywna Kuchnia również znalazła się w tym zestawieniu, obok takich sław jak Kwestia Smaku, Moje Wypieki i White Plate. Zobaczcie czego najczęściej szukacie na blogach i jak dużo jest już fanów blogów kulinarnych, gotujących według naszych przepisów :).

Luty 2012 – PozytywnaKuchnia.pl w infografice Listonic

W ramach podsumowania wielkości i znaczenia polskich kulinariów online Listonic przygotował infografikę, w której PozytywnaKuchnia.pl jest uwzględniona jako jeden z najpopularniejszych blogów kulinarnych.

Wywiad na Kominek.TV

Wrzesień 2011 – wywiad na Kominek.tv

Trochę na poważnie, odrobinę na luzie, wspólnie z Tomkiem Tomczykiem rozmawialiśmy o tym jak wygląda blogowanie kulinarne. Opowiedziałam o swoich początkach, planach na przyszłość i pokazałam jak wygląda typowy dzień roboczy w Pozytywnej Kuchni. Przy okazji w wywiadzie można obejrzeć niepublikowane wcześniej zdjęcia wykonane przez studio RedEnvelope.eu.

Październik 2010 – PozytywnaKuchnia.pl w TOK FM

Kilka dni temu byłam gościem Kamila Dąbrowy w radiu TOK FM i opowiadałam o mojej kulinarnej pasji: tej do gotowania i do tworzenia przepisów, filmów kulinarnych i apetycznych fotografii.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)