Sport

Sport czyli moje aktywności sportowe i wrażenia oraz porady dla Was. Lubię uprawiać sport, chociaż nie mogę przeznaczyć na niego tyle czasu, ile bym chciała. Latem biegam, ale nie uległam modzie, robię to rekreacyjnie i dla przyjemności, od lat. Zimą jeżdżę na łyżwach i snowboardzie. Od czau do czasu romansuję z klubem fitness albo staram się ćwiczyć w domu :).

Sprzęt ABC do nurkowania

Sprzęt ABC do nurkowania

Jeden z najbardziej uspokajających sportów wodnych, przy którym można nie tylko fantastycznie odpocząć, ale też podziwiać piękne widoki podwodnego świata czyli nurkowanie, a w wersji bez aparatu tlenowego – snurkowanie. Dziś trochę o tym jak wybrać sprzęt ABC do nurkowania czyli maskę, fajkę (rurkę) i płetwy. Sama snurkuję dopiero od 2 lat i żałuję, że zaczęłam tak późno!

W swoim żywiole czyli na łyżwach :)

Jazda na łyżwach

Po raz pierwszy łyżwy założyła mi na nogi ciocia Celinka. Miałam wtedy 7 lat i mama wysłała mnie na ferie zimowe, w odwiedziny do mojej starszej kuzynki. Małe, białe łyżwy z wypożyczalni, zupełnie niezniszczone, które ciocia założyła mi wtedy na nogi, pamiętam do dziś. Stanęłam, przeszłam po długich, gumowych wykładzinach w kierunku lodu, weszłam na lodowisko i… od razu potrafiłam jeździć.