Jak kroić - poradnik o krojeniu składników potraw | DOROTA.iN

Jak kroić

Poradnik o krojeniu czyli wszystko o tym jak kroić warzywa, owoce oraz mięso, ryby i inne dary morza. Krojenie krok po kroku drobiu, a także ciast, chleba i innych wypieków. Pokazuję jak pokroić warzywa i owoce do sałatek i surówek w kostkę, drobno lub grubiej oraz sposoby na dekoracyjne krojenie ozdobne.

Jak drobno pokroić cebulę

Jak pokroić cebulę

Zawodowy szef kuchni, przy pomocy profesjonalnego i wyjątkowo ostrego noża pokroi drobniutko cebulę w kilka sekund. Na krojenie cebuli we własnej kuchni, o ile nie dysponujemy wprawą zawodowca, jest dobry sposób. Wystarczy kilka odpowiednich nacięć na określonym etapie i w krótkim czasie cebula będzie drobniutko pokrojona, a szybkość… kwestia wprawy, odwagi i… indywidualnych predyspozycji :). Zapraszam Was dziś do obejrzenia poradnika o tym jak pokroić cebulę. A może znacie jakieś inne triki, które to ułatwią?

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)