ABC gotowania - najlepsze przepisy i poradniki | DOROTA.iN

ABC gotowania

ABC gotowania to podstawowe przepisy kulinarne oraz poradniki, z których dowiesz się jak zrobić bazowe potrawy czy sosy, w jaki sposób wybrać składniki i przygotować je do dalszej obróbki i na co zwrócić uwagę, wybierając sprzęt do kuchni. ABC gotowania to szkoła gotowania online, w której poznasz kuchenne podstawy.

Jak ugotować kuskus

Jak ugotować kuskus

Jak ugotować kuskus – przepis, czas gotowania kuskusu i dodatki. Błyskawiczna kasza z semoliny do podania na ciepło lub zimno i bardzo uniwersalna.

Jak ugotować bataty

Jak ugotować bataty

Jak ugotować bataty obrane lub w mundurkach: w wodzie, na parze oraz w kuchence mikrofalowej. Moje sposoby i porady krok po kroku.

Szparagi na parze

Szparagi na parze

Szparagi na parze – jak ugotować w prosty sposób. Woda w garnku, na to durszlak, szparagi i krótszy lub dłuższy czas gotowania. Zobacz, jakie to proste!

Wywar z resztek

Wywar z resztek warzyw

Wywar z resztek warzyw i owoców zbieranych skrupulatnie do pojemnika w zamrażalniku czyli przepis na wegański rosół warzywny z resztek lub inne, niewegańskie wywary z dodatkiem resztek ryb, owoców morza i kości.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)