Rudawy Janowickie w 2 dni - Sokoliki na weekend i piękne okolice przepis | Dorota Kamińska

Rudawy Janowickie w 2 dni – Sokoliki na weekend i piękne okolice

Rudawy Janowickie 2 dni - Sokoliki na weekend

Rudawy Janowickie w 2 dni czyli pomysł na Sokoliki na weekend. Coś w sam raz dla mieszkańców Wrocławia, skąd do pokonania będzie trasa 100 km autem lub pociągiem, albo dla wszystkich miłośników skałek o nietypowych kształtach. A także dla tych, którzy trenują wspinaczkę. Tutaj powspinacie się po specjalnie wytyczonych trasach! Uważam, że to trochę niedoceniany region, który ma mnóstwo do zaoferowania!

Zobacz też: Piękne miejsca w Karkonoszach

W góry Sokole pojechałam pierwszy raz w życiu. Zaplanowałam trasę na Rudawy Janowickie w 2 dni, takie trochę przedłużone. Możecie przyjechać w piątek po pracy i zacząć od zwiedzania Doliny Pałaców, a w sobotę i niedzielę spacerować po górach. Ale najkorzystniej ze względu na logistykę i koszt paliwa będzie zacząć (lub zakończyć) od Kolorowych Jeziorek.

Kolorowe jeziorka najlepiej w środku tygodnia

Nocleg w Sokolikach

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)