fbpx
Czytasz właśnie
Rewolucja na talerzu – Agata Ziemnicka i Olga Kwiecińska-Kaplińska

Rewolucja na talerzu – Agata Ziemnicka i Olga Kwiecińska-Kaplińska

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Chcąc zrzucić nadmiarowe kilogramy lub zmienić sposób odżywiania ze względu na problemy zdrowotne, Polacy napotykają na kilka trudności. W naszych domach jesteśmy przyzwyczajeni do jedzenia wszystkiego w tłustych panierkach, smażenia na starym oleju i, często, polewania nim usmażonych potraw lub dodatków, do sałatek dodajemy mnóstwo majonezu lub śmietany, a przyprawy królujące na polskich stołach to sól, pieprz, papryka w proszku i wegeta. Przydałaby się rewolucja na talerzu!

Zobacz też: Więcej moich recenzji

Rewolucja na talerzu – recenzja wideo

Obejrzyj bezpośrednio na moim kanale na YouTube

Kiedy przechodzimy na dietę, często jest to dieta-cud lub taka, która co prawda ogranicza ilość spożywanych pokarmów, ale nie zmienia naszych nawyków żywieniowych. W efekcie udaje nam się zeszczupleć, a potem następuje efekt jo-jo i znów przybieramy na wadze. Tymczasem bardzo łatwo wprowadzić do kuchni pewne modyfikacje, które nadal pozwolą nam jeść ulubione, polskie potrawy, ale sprawią, że ich kaloryczność znacznie się zmniejszy, a nasza sylwetka stanie się szczuplejsza.

Podsumowanie

Książka z pewnością zainteresuje tych z Was, którzy chcieliby zmienić swoje złe nawyki żywieniowe, jednocześnie nie rezygnując z klasycznych dań, charakterystycznych dla dawnej i współczesnej kuchni polskiej. To również ciekawa pozycja dla osób na diecie, liczących kalorie i tych, którzy chcą się odżywiać zdrowo i świadomie, korzystając z bogactw zawartych w różnorodnych składnikach, podawać potrawy kolorowe, pachnące, dobrze doprawione.

Informacje o książce

– Tytuł: “Rewolucja na talerzu”

– Autorki: Agata Ziemnicka i Olga Kwiecińska-Kaplińska

– Wydawnictwo Wydawnictwo Literackie

Zobacz też
Książka "Smak Imprezy" - Olga Smile

– Liczba stron: 182

– Cena: ok. 34,90 zł

– Gdzie kupić: Matras.pl

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

13 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom