Reklama

DorotaKaminska.pl (dawniej DOROTA.iN/PozytywnaKuchnia.pl) istnieje od stycznia 2009 roku i plasuje się czołówce najbardziej popularnych blogów kulinarnych w Polsce. Każdego miesiąca blog odwiedza kilkaset tys. UU poszukujących przepisów i poradników kulinarnych.

 

Zobacz też: Więcej o mnie

Na multimedialnym blogu kulinarnym DorotaKaminska.pl istnieje możliwość przeprowadzenia różnorodnych, kompleksowych kampanii reklamowych oraz pojedynczych, prostych form promocji marek, firm, produktów czy usług. Reklama w blogosferze kulinarnej daje możliwość zaprezentowania ich w ciekawy i skuteczny sposób, wykorzystując siłę, jaką jest połączenie wyrazistej, wiarygodnej autorki i jej pozytywnych relacji ze skupioną wokół blogu społecznością.

Mam na imię Dorota i od lat zajmuję się gotowaniem i reklamą. Pewnego dnia połączyłam jedno z drugim i tak powstał mój zawód: blogerka kulinarna. Zapraszam po więcej informacji i o mnie i o tym, jak to się zaczęło :).

 

Ponad 2000 wpisów – przepisy, porady, relacje z podróży.

 

DorotaKaminska.pl – statystyki

Według Google Analytics od 1 do 31 października 2019 r. Dorota Kamińska prowadzi blog ponad 200 tys. UU.

Statystyki DorotaKaminska.pl - październik 2019
Statystyki DorotaKaminska.pl – październik 2019

Odsłony – 400 243

Unikalne odsłony – 360 700

Unikalni użytkownicy – 277 726

Średni czas spędzany na stronie – 2 minuty 48 sekund

 

Tematyka, przy której może pojawić się Twoja reklama

 

Przepisy, zdjęcia i filmy wideo

Od 2009 roku stale publikuję nowe materiały na blogu, udoskonalam receptury i dbam o jakość fotografii i wideo. DorotaKaminska.pl to ponad 2000 wpisów i ponad 1000 filmów!
Przygotowuję materiały na własny blog oraz wykonuję prace na zlecenie, z przekazaniem praw autorskich lub z udzieleniem licencji.

 

Ser pleśniowy Le Rustique - camembert i brie
Przykładowa praca: Ser pleśniowy Le Rustique – camembert i brie

 

Recenzje

Mam w tym wieloletnie doświadczenie, a moje recenzje są zawsze rzetelne i prezentują nie tylko funkcje sprzętu, ale też korzyści, które odnosi kupujący.

Robot kuchenny Kenwood Chef Titanium XL – recenzja wideo

 

 

Podróże i codzienny styl życia

Zwiedziłam Azję, Australię, Europę i USA. Przez miesiąc, razem z moim partnerem Mariuszem, podróżowaliśmy po Kubie, byliśmy także w Gambii. Mam ogromne doświadczenie w podróżowaniu, a po każdym wyjeździe wracam bogatsza o nową wiedzę kulinarną i kulturową. Na co dzień na blogu doradzam, jak żyć wygodnie i stylowo, co kupować, na czym oszczędzać, co smacznego ugotować i gdzie spędzać czas.

 

Zaprzyjaźnieni miejscowi czyli postanowiliśmy kupić banany w Gambii :)
Wizyta na lokalnej plantacji bananów w Gambii, na zaproszenie panów poznanych przy drodze 🙂

 

Moda i uroda

Jak każda kobieta lubię sobie czasem kupić coś ładnego do ubrania :).

 

Mała czarna z ramoneską - stylizacja total black
Mała czarna z ramoneską – stylizacja total black

 

Warsztaty i prezentacje

Prowadzę spotkania z Widzami i Czytelnikami, warsztaty kulinarne i wykłady oraz prezentacje, również te dotyczące podróży po całym świecie.

 

Warsztaty kulinarne plenerowe
Warsztaty kulinarne plenerowe

 

DorotaKaminska.pl w mediach społecznościowych

 

Reklama na DorotaKaminska.pl – cennik

Lokowanie standard – 5 tys. zł

Produkt zaprezentowany we wpisie na blogu: na liście składników w przepisie, na zdjęciach krok po kroku lub jako element stylizacji na jednej lub kilku fotografiach. Krótka prezentacja cech i korzyści oraz link do strony producenta i/lub sprzedawcy.

Do wpisu odsyłam z postów w moich mediach społecznościowych: na Facebooku, Instagramie, Snapchacie i Twitterze

Lokowanie wideo – 7 tys. zł

Produkt zaprezentowany w 4 filmach: na YouTube (pełny format: ogólny kadr z prowadzącą oraz zbliżenia na dłonie i produkt), Facebooku (uproszczony format, bez prowadzącej, ze zbliżeniami na dłonie i produkt), Instagramie oraz Twitterze (do 60 sekund). Film z YouTube wstawiam też do wpisu na blogu.

-> w pakiecie taniej -> Lokowanie standard + wideo w cenie 9 tys. zł

Recenzja – 5 tys. zł

Produkt, usługa lub miejsce jako temat recenzji na blogu. Film wideo z recenzją umieszczam na kanale na YouTube i podpinam we wpisie na blogu. Dodatkowo do wpisu dodaję zdjęcia, opis cech produktu/usługi/miejsca oraz podkreślenie korzyści. Wymieniam plusy i minusy i wyrażam subiektywną opinię.

Podane powyżej ceny są cenami netto.

Można połączyć kilka form reklamy w jednej kampanii lub rozdzielać powyższe, np. przygotować film wideo tylko na YouTube, jedynie na Facebook lub tylko na Instagram. Oprócz powyższych form możliwe są inne, niestandardowe, zapraszam do kontaktu po szczegóły i wycenę.


Przypominam, że reklama na blogu kulinarnym nie wiąże się z przekazaniem praw autorskich do wpisów i zdjęć oraz filmów wideo na rzecz reklamodawcy ani z udzielaniem dodatkowych licencji na nie (oprócz standardowych licencji YouTube, Facebook, Twitter, Pinterest, Vine i Instagram umożliwiających udostępnianie i embeddowanie materiałów), tak samo jak lokując produkt w audycji w radiu czy w serialu telewizyjnym nie dostają Państwo praw autorskich do ich emisji, zwielokrotniania i modyfikacji czy wykorzystywania scenariusza.


Nie pracuję na podstawie rozliczeń barterowych i nie przygotowuję publikacji w zamian za przesłane mi gratisy.

Czy istnieje możliwość przygotowania dla Klienta materiałów reklamowych z przekazaniem praw autorskich? Tak, przygotowuję zdjęcia i materiały filmowe z przekazaniem praw autorskich, które podlegają indywidualnej wycenie na podstawie przesłanego przez Klienta/agencję briefu. Do filmów i fotografii, których praw autorskich się zrzekam, nie użyczam swojego wizerunku, chyba że prace są częścią większej kampanii, gdzie wykorzystanie wizerunku jest ograniczone czasowo i zapisane w dedykowanej umowie. Koszt przygotowania materiałów jest uzależniony od wyboru lokalizacji, wyposażenia, podkładu muzycznego, zatrudnienia dodatkowych osób do pomocy na planie, statystów i aktorów czy lektorów.

Dodatkowe pytania i wycena działań reklamowych: zapraszam do kontaktu.