fbpx
Czytasz właśnie
Regał loft z odzysku

Regał loft z odzysku

Regał loft z odzysku
5/5 (3)

Niedawno zrobiłam sobie regał loft z odzysku. Znalazłam go na śmietniku i stwierdziłam, że szkoda byłoby zmarnować mebel z drewna. Był trochę pokiereszowany, ale przecież miałam już na niego pomysł! Wniosłam do mieszkania, umyłam szczotą i płynem, a potem pomalowałam białą farbą do mebli kuchennych. Zamówiłam nogi i w zasadzie wszystko było gotowe. Tak, w skrócie, powstał mój biały regał loft z odzysku, z czarnymi nogami hairpin.

Zobacz też: Najlepsze dekoracje DIY

Regał był dość mocno zakurzony i poplamiony parafiną ze świec. Skrobałam, polewałam wrzątkiem. Wysuszyłam w kabinie prysznicowej. A potem przeniosłam do salonu, a właściwie przesunęłam na łazienkowym dywaniku. I zaczęłam malowanie.

Regał loft - malowanie
Regał loft – malowanie

Zastanawiam się, do czego komuś służył ten regał i gdzie stał? Może przy jakichś rurach biegnących po ścianie? Albo stał na nim telewizor lub inny sprzęt z mnóstwem kabli? Po co ktoś ponacinał go w trzech miejscach? Wiem za to na pewno, że kiedyś ten mebel miał szklane, przesuwane drzwiczki. Zostały po nich tylko prowadnice.

Prowadnice w regale
Prowadnice w regale

Pomalowałam całość dwukrotnie, za każdym razem czekając na dokładne wyschnięcie farby. Potem wkręciłam nogi. Niestety nie zrobiłam zdjęcia ;). Gotowy regał planowałam sprzedać i nawet sfotografowałam go w swoim salonie na tle ściany z cegły. Pięknie się prezentuje, prawda?

Zobacz też
Jak zrobić stolik ze skrzyni wojskowej po amunicji

Regał loft na metalowych nogach - renowacja DIY
Regał loft na metalowych nogach – renowacja DIY

Ostatecznie nikt nie był zainteresowany zakupem. Więc mebel zostanie u mnie i pewnie wstawię go sobie do domowego biura.

Biały regał loft - renowacja DIY
Biały regał loft – renowacja DIY

Biały regał na czarnych nogach hairpin – DIY

Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach, czy wykonaliście swoje własne regały w podobny sposób, korzystając z mojego poradnika. Bardzo jestem ciekawa efektów! Możecie wrzucić zdjęcia do swoich mediów społecznościowych (FacebookInstagram) i mnie oznaczyć, a z pewnością przyjdę zerknąć i polubić!

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom