Purée z kalafiora

Purée z kalafiora

Uwielbiam możliwości, jakie drzemią w warzywach! Można przyrządzić je na tak wiele sposobów! Dziś puree z kalafiora, ugotowanego w wodzie z solą. Jeśli nie potrzebujecie wersji wegańskiej, proponuję gotowanie w mleku. Choć i weganie mogą je wykorzystać – oczywiście w wersji roślinnej. Puree kalafiorowe ma delikatny smak i jasny kolor. Wykorzystajcie je jako dodatek do mięs lub ryb lub głównych dań wegańskich. Ma mało kalorii i nadaje się do wykorzystania jako baza do przyrządzenia innych potraw.

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)