Przenośny klimator Moretti - recenzja przepis | Dorota Kamińska

Przenośny klimator Moretti – recenzja

Klimator Moretti - recenzja

Przenośny klimator Moretti – recenzja po roku użytkowania i od razu mogę Wam polecić: kupujcie! Gdy macie ograniczone fundusze lub w przypadku braku możliwości zainstalowania klimatyzacji to proste urządzenie ułatwi Wam życie! Upały powracają i choć lubię gorące lato, unikam przegrzewania mieszkania. Zaciągam rolety, zamykam szczelnie okna. Uchylam je dopiero wieczorem, kiedy robi się chłodno. A w ciągu dnia chłodzę mieszkanie klimatorem. Można włożyć do niego kostki lodu, ale wolę korzystać z wkładów zamrażanych w zamrażalniku. Zobaczcie jak to wszystko działa!

Gdzie kupić

Klimator Moretti – różne modele

  Plusy
  Minusy
  Dorota Kamińska

  Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

  Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

  1 komentarz

  Twoja odpowiedź

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

  Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

  Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

  Polub, zanim zapomnisz :)