Prawidłowe proporcje jedzenia na talerzu - jak skomponować zdrowy posiłek przepis | Dorota Kamińska

Prawidłowe proporcje jedzenia na talerzu – jak skomponować zdrowy posiłek

Proporcje jedzenia na talerzu - zdrowy posiłek

Istnieje bardzo prosty patent na prawidłowe proporcje jedzenia na talerzu. Dzięki niemu dowiesz się, jak skomponować zdrowy posiłek w najprostszy sposób. Bez wyliczania kalorii i makroskładników. To naprawdę łatwe! Wystarczy tylko, że codziennie w swoich posiłkach układanych na talerzu zachować odpowiednie proporcje. I nie chodzi tu o gramaturę, a o ułożenie składników.

Zobacz też: Superfood po polsku

książka o zdrowym gotowaniu z polskich składników

Proporcje jedzenia na talerzu - zdrowy posiłek
Proporcje jedzenia na talerzu – zdrowy posiłek
Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)