Kasztany najlepsze przepisy i porady | Dorota Kamińska

Tag: Kasztany

Kasztany – przepis jak je przygotować, pomysły na dania z kasztanów oraz instrukcje jak wybierać je podczas zakupów. Smaczna przekąska po ugotowaniu oraz składnik deserów i dodatków do kanapek, np. słynnego, francuskiego kremu.
Zapraszam po najlepsze przepisy na kasztany, zdjęcia i filmy wideo.

Kasztany jadalne

Jak kupić kasztany jadalne

Kasztany jadalne to smaczna przekąska między posiłkami, zwłaszcza te upieczone, a jeszcze lepiej – wcześniej wymoczone w osolonej wodzie albo podgotowane, a dopiero później wstawione do pieczenia. To także świetny składnik deserów – spotkać można nawet lody o smaku kasztanowym. Dziś poradnik o tym jak kupić kasztany jadalne.

Kasztany jadalne

Kasztany jadalne

Kasztany jadalne, których po raz pierwszy spróbowałam wiele lat temu, kiedy kupiłyśmy je z mamą „na próbę” w jednym z hipermarketów, nie przypadły mi do gustu. Większość była spleśniała, a my, pomimo instrukcji pieczenia podanej na opakowaniu, przygotowałyśmy je zupełnie nie tak jak trzeba.

91 Udostępnień
Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)