fbpx
Czytasz właśnie
Pogaduchy wrocławskich blogerów #2

Pogaduchy wrocławskich blogerów #2

Życzenia dla Michała z Brand24.pl
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Podczas pierwszego spotkania nie było mnie we Wrocławiu – akurat wtedy wyjechałam do Warszawy i współprowadziłam konferencję marki belvita. Udziału w drugim nie mogłam sobie odmówić, dlatego z przyjemnością udałam się do przyjaznej blogerom, stylowo urządzonej, oferującej smaczne jedzenie (w tym fantastyczne desery!) niedużej restauracji Pogaduchy przy ul. Szwedzkiej, na Muchoborze Małym.

Pierwszy raz, na szeroką skalę, z innymi blogerami miałam okazję spotkać się i porozmawiać na zeszłorocznym Blog Forum Gdańsk, chociaż ze sporą liczbą osób znałam się już wcześniej – spotykamy się na konferencjach i szkoleniach albo warsztatach albo po prostu prywatnie kumplujemy. Nie miałam za to dotychczas okazji poznać zbyt wielu blogerów i blogerek z Wrocławia, co tym razem wreszcie się zmieniło :). Mamy piękne, wrocławskie blogerki i przystojnych, wrocławskich blogerów. Wszyscy uśmiechnięci i sympatyczni, a w atmosferze „pogaduchowej” każdy miał szansę porozmawiać z każdym, dosiadając się w dowolnym momencie do wybranego stolika lub, w nieco późniejszym punkcie programu, obok na chodniku :).

Przy okazji na pewno warto dodać, że w Pogaduchach jest pyszne jedzenie i obłędne desery – miałam okazję spróbować makaronu wegetariańskiego, w sosie cytrynowo-estragonowym oraz wspaniałego sernika full wypas, z prażonymi migdałami, na spodzie toffi, z musem malinowym. Restauracja nie znajduje się w ścisłym centrum, dlatego ceny są dość przystępne i jeśli poszukujecie miejsca do spotkań ze znajomymi lub chcecie wyskoczyć z domu na obiad, mieszkając na Muchoborze Małym po prostu musicie tam zajrzeć!

Życzenia dla Michała z Brand24.pl
Życzenia dla Michała z Brand24.pl

Impreza zaczęła się od odśpiewania, co prawda jeszcze w niepełnym składzie, życzeń dla Michała Sadowskiego z Brand24.pl.

Bartek i Tomek ze studiumprzypadku.com - współorganizatorzy
Bartek i Tomek ze studiumprzypadku.com – współorganizatorzy

Brawa i podziękowania dla Bartka i Tomka ze studiumprzypadku.com za współorganizację imprezy i załatwienie ze sponsorem piwa Warka Radler :). Panowie, jeśli planujecie stylowo się ubrać (Bartek tylko opcja w czerni) i tryskać ciętym jak żyletka dowcipem, zapiszcie się do chłopaków na szkolenia. Koniecznie w wersji z Pawłem Bieleckim (autorem niektórych z widocznych tu zdjęć) w pakiecie :).

Venila, Pisula i Rykoszetka

Zdecydowaną większość imprezy przegadałam z Venilą, Pisulą, Sylwestrem i Rykoszetką, która na koniec załapała się nawet na przejażdżkę moim Polkiem.

Impreza przeniosła się na chodnik 😉

Po pewnym czasie towarzystwo uznało, że najwygodniej będzie się piło piwo, siedząc na chodniku :).

Zobacz też
Surówka z czerwonej kapusty

Sernik Full Wypas
Sernik Full Wypas

Jeden z lepszych serników jakie jadłam, jeśli będziecie w Pogaduchach to koniecznie zamówcie. My zjadłyśmy z Venilą po połowie :).

Automat losujący koszulki

Kazali wypełnić kartkę i wrzucić, to wypełniłam i wrzuciłam. I wygrałam koszulkę, ale jeszcze nie wiem jaką, bo podobno rozmiar ma być dobrany specjalnie dla mnie :).

Dzięki Wszystkim za fajny wieczór! Szkoda, że nie było mnie na afterparty… Do zobaczenia na następnym spotkaniu!

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

4 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2021 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom