fbpx
Czytasz właśnie
Podstawowy zestaw do hybrydy – manicure hybrydowy w domu

Podstawowy zestaw do hybrydy – manicure hybrydowy w domu

Manicure hybrydowy - zestaw ABC - hybryda - od czego zacząć
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Podstawowy zestaw do hybrydy czyli manicure hybrydowy w domu. O tym dzisiejszy wpis po mojej rocznej przygodzie. Chcąc cieszyć się dłużej pomalowanymi paznokciami, postanowiłam nauczyć się jak zrobić hybrydę samodzielnie w domu. Uważam, że ktoś to świetnie wymyślił! Jeśli chcecie zaoszczędzić na chodzeniu do salonu, wystarczy podstawowy zestaw do hybrydy na początek. Podpowiem, od czego warto zacząć i jakie wnioski wyciągnęłam po roku malowania hybrydy w domu.

Zobacz też: Najlepsze poradniki urodowe

Zacznę od stanu moich paznokci. Są mocne i bardzo szybko rosną. Dlatego hybrydę w ciemnych kolorach, przy której najszybciej widać odrost, musiałabym uzupełniać co 2 tygodnie w salonie. Ok. 100-150 zł x 12 miesięcy to 1200 zł lub więcej, które wolę przeznaczyć na coś fajniejszego niż odrastające w nieskończoność paznokcie. Ale przyjemnie mieć zawsze pomalowane i bez odprysków, które ładnie wyglądają na zdjęciach i filmach. Dlatego podstawowy zestaw do hybrydy to dla mnie idealne rozwiązanie! Czasem robię sobie przerwę i przez kilka tygodni noszę paznokcie bez hybrydy, pomalowane tylko odżywką. A skoro już wiem, jak zrobić hybrydę, to mój podstawowy zestaw do hybrydy jest w częstym użyciu, gdy tworzę manicure od zera lub uzupełniam odrosty.

Podstawowy zestaw do hybrydy

Pilniczki

Bezpyłkowe płatki

Cleaner

Primer

Baza

Zobacz też
Tiramisu

Lakier

Top

Lampa

Płyn do usuwania

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom