fbpx
Czytasz właśnie
Piwo zimową porą – wyniki konkursu Książęce

Piwo zimową porą – wyniki konkursu Książęce

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Niestraszny był huragan Ksawery, który na szczęście opuścił nas przed Bożym Narodzeniem i spokojnie, przygotowując się odpowiednio wcześniej, daliśmy radę zrobić na czas zakupy, posprzątać i udekorować mieszkania o raz ugotować i upiec mnóstwo pyszności świątecznych. Tej zimy mieliśmy wspólnie okazję przekonać się, że piwo, o różnych smakach i kolorach, może być doskonałym kompanem nie tylko jako trunek, ale również jako jeden ze składników przygotowywanych potraw. Książęce Złote Pszeniczne, Czerwony Lager oraz Ciemne Łagodne zagościły w Pozytywnej Kuchni, a Wy mieliście okazję wypróbować moje przepisy na golonkę, kurczaka w piwie oraz ciasto czekoladowe z piwem oraz… podesłać swoje propozycje „piwnych” potraw. Otrzymałam ponad 100 zgłoszeń, a Wy proponowaliście napoje, zupy, dania główne oraz desery, bardzo różnorodne, z pięknymi fotografiami, receptury proste, ale zaskakujące za sprawą dodatków oraz te nieco bardziej skomplikowane.

Co było do wygrania

Mieliście o co powalczyć, bo główną nagrodą w konkursie na przepis wykorzystujący jedno z piw marki Książęce była fantastyczna nagroda – marzenie wielu pań i panów domu uwielbiających gotować: robot KitchenAid Artisan oraz, oczywiście, zestawy piw i szklanek marki Książęce jako nagrody dodatkowe dla trzech osób.

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Strony: 1 2
3 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom