fbpx
Czytasz właśnie
Konkurs z HelloZdrowie.pl – wyniki

Konkurs z HelloZdrowie.pl – wyniki

Konkurs z HelloZdrowie.pl - 3 roboty Moulinex do wygrania
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Przysłaliście mnóstwo propozycji postanowień! Ponad 140 propozycji, w których przeważały te związane z dietą, zdrowym odżywianiem czy aktywnością ruchową. Mam nadzieję, że uda Wam się je zrealizować, zwłaszcza że możecie je podejmować i motywować się wspólnie z innymi Czytelnikami na HelloZdrowie.pl, gdzie również i ja podjęłam jakiś czas temu wyzwanie, a wkrótce pewnie dorzucę do tego kolejne, bo przed nami Tłusty Czwartek, potem Ostatki, Walentynki, Wielkanoc…

Nagrody

Przypomnę, że do wygrania w konkursie mieliśmy 3 roboty kuchenne Moulinex Masterchef 5000 FP519, które na pewno świetnie sprawdzą się w Waszych kuchniach.

Zwycięskie propozycje

Spośród wszystkich Waszych zgłoszeń wybrałam 12, które podobały mi się najbardziej. To takie wyzwania, które redaktorzy serwisu HelloZdrowie.pl będą mogli przeredagować i zamieścić w serwisie. Wyzwania interesujące, opisane w ciekawy sposób, związane z tematyką zdrowotną. Nie było łatwo wybrać i zdawaliśmy sobie sprawę, że wiele wyzwań, jeśli chodzi o tematykę, będzie się powtarzać. Na szczęście pomysłów mieliście sporo :).

Razem ze Sponsorem wyłoniliśmy ostatecznie 3 propozycje, które zostają nagrodzone robotami kuchennymi i które wkrótce, w formie wyzwań dostępnych do podjęcia przez innych użytkowników, ukażą się na HelloZdrowie.pl. Gratulacje :). Mam nadzieję, że zajrzycie do mnie po przepisy na smakowitości, które przygotujecie z wykorzystaniem swojego nowego, kuchennego sprzętu.

Halina przez 7 dni przyzwyczai się do gotowania na parze. Od najprostszych dań do tych bardziej skomplikowanych, nawet rolad, kotletów czy… deserów. Trzymamy kciuki, bo dania gotowane na parze są zdrowe i mogą być bardzo smaczne!
Natalia będzie poszukiwała zdrowszych zamienników popularnych produktów spożywczych. Będzie to dla niej o wiele łatwiejsze postanowienie od jedzenia np. 5 drobniejszych posiłków dziennie. Chleb biały zamieni na razowy, śmietanę zastąpi jogurtem naturalnym, a kurczaka – indykiem. To szereg drobnych i łatwych do wprowadzenia w życie zmian, które korzystnie wpłyną na jakość jej całego jadłospisu.
Patrycja postanawia, że nie będzie używać w kuchni białej soli, białej mąki i białego cukru. Jest mamą 3 dziewczynek i żoną odchudzającego się męża. Ma nie lada wyzwanie przed sobą: pogodzić ulubione smaki wszystkich domowników, przygotowywać zdrowe posiłki, wyszczuplić męża i sprawić, żeby dzieci nabrały dobrych nawyków żywieniowych, które będą procentować przez ich całe, dorosłe życie.

Ze Zwyciężczyniami skontaktuję się w tym tygodniu mailowo i wówczas ustalimy adresy dostaw nagród.

Zobacz też
Jak ugotować bób

Dziękuję Wam wszystkim za dobrą zabawę z masą pomysłów i inspiracji i oczywiście zapraszam do kolejnych już niebawem :).

 

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom