Konferencja BelVita - nowe ciastka śniadaniowe

Konferencja belVita – nowe ciastka śniadaniowe

Razem z Agnieszką Cegielską
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Jeśli w sklepie zerkacie na półki sklepowe z różnorodnymi ciastkami, być może znacie już nowość rynkową – ciastka belVita wypiekane z pełnych ziaren 5 zbóż. Właściciel tej nowej na rynku marki, firma Kraft Foods, wspólnie z agencją AlertMedia przygotowała konferencję prasową prowadzoną w formacie nawiązującym do telewizji śniadaniowej, podczas której razem z gronem ekspertów z różnych dziedzin dyskutowano o tym, jakie w Polsce jada się śniadania, co jest ważne podczas komponowania porannego posiłku, jak śniadanie dodaje energii i przekłada się na nasze zdrowie i efektywność w pracy i prezentowano wszystkie nowe ciastka belVita, dostępne w kilku ciekawych kompozycjach smakowych. Również ja tam byłam i co nieco do zjedzenia zrobiłam :).

Moim zadaniem, jako gościa współprowadzącego, było przygotowanie wcześniej propozycji 4 zestawów śniadaniowych składających się z ciastek belVita dostępnych w różnych smakach oraz innych produktów zawierających białka, witaminy, błonnik i sole mineralne i zaprezentowanie obecnym na konferencji przedstawicielom prasy i mediów internetowych dwóch przykładowych śniadań.

Całość imprezy prowadziła znana Wam zapewne z TVN Agnieszka Cegielska, zastępująca tego dnia Magdę Mołek, a jej gośćmi-ekspertami, odpowiadającymi na pytania w plenerowym studio, byli: prof. Lidia Wądołowska z Wydziału Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, dr Danuta Gajewska, Prezes Polskiego Towarzystwa Dietetycznego, Urszula Mijakoska, diet coach Dorota Kamińska, czyli ja, jako blogerka kulinarna prowadząca Pozytywną Kuchnię oraz Marcin Przysiwek, instruktor fitness i trener osobisty.

…i prowadząca, Agnieszka Cegielska, zapowiadająca wszystkich gości
…i prowadząca, Agnieszka Cegielska, zapowiadająca wszystkich gości
Moje miejsce pracy…
Moje miejsce pracy…
…licznie przybyli przedstawiciele mediów
… i licznie przybyli przedstawiciele mediów
Goście Agnieszki Cegielskiej odpowiadali na pytania na „śniadaniowej” kanapie
Goście Agnieszki Cegielskiej odpowiadali na pytania na „śniadaniowej” kanapie
Marcin Przysiwek pokazuje ćwiczenia na zwiększenie porannej energii
Marcin Przysiwek pokazuje ćwiczenia na zwiększenie porannej energii

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)