fbpx
Czytasz właśnie
Kobieta 33-letnia

Kobieta 33-letnia

Gdzieś w Kolorado w USA, a może to Utah lub Arizona?
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Rok temu 32-letnia kobieta wyruszyła w podróż życia, rzucając wszystko i lecąc na miesiąc do Australii. Przewidując, że ta podróż będzie dopiero początkiem, nie myliła się, bo po powrocie szybko przyszedł czas na kolejne wyjazdy: te bliższe, do Gdańska, bo w tamtym kierunku, trochę znienacka, zaczęło nieco mocniej bić jej serce. Londyn, Paryż, Hiszpania i mnóstwo wrażeń, choć serce biło coraz bardziej niepewnie, by wreszcie schować się pod ochronną warstwą grubego lodu. Kolejna wielka podróż: zrealizowanie marzenia przejechania samochodem przez USA.

Eleganckie szpilki, czarne dżinsy i dopasowana bluzka, kolega z Polski oraz butelka wina to moi wczorajsi towarzysze urodzinowi na Union Square w San Francisco.

33-letnia kobieta uporządkowała trochę życiowych spraw i wie, że jej pasją są podróże. Im więcej zwiedza, tym bardziej przekonuje się, że to nie piękne widoki czy budynki i dobre jedzenie są gwarancją znalezienia swojego miejsca na ziemi. Bez ludzi – tych bliskich, których zostawiamy, wyruszając przed siebie i do których wracamy oraz bez przyjaźni, które moglibyśmy zawrzeć na miejscu, a jednak tego nie robimy, żaden Nowy Jork, Rzym czy Praga nigdy nie będzie dla nas prawdziwym domem.

Dopada mnie od czasu do czasu uczucie pełni szczęścia. Zupełnie znienacka, kiedy jadę samochodem i widzę piękny, zmieniający się krajobraz lub gdy stoję w Central Parku i z góry obserwuję tę piękną fontannę. Czuję jak wielką jestem szczęściarą mogąc żyć życiem, które sama sobie wymyśliłam. Kobieta 33-letnia odważnie realizuje swoje marzenia.

Zobacz też
Naleśniki w Chatce Górzystów

Nadal czekam na swój skok spadochronem i kąpiel nago w jeziorze, w blasku księżyca. Moja ziemia kręci się wokół słońca tak samo jak rok temu i choć znów jestem w punkcie wyjścia, to jednak o kilka kroków bliżej :).

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

7 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2021 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom