fbpx
Czytasz właśnie
Kieszonka z serwetki

Kieszonka z serwetki

Serwetka złożona w prostą kieszonkę
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Proste złożenie – kieszonka z serwetki jest odrobinę łatwiejszym sposobem składania w porównaniu z serwetką z ukośnymi kieszonkami. Najładniej będzie wyglądać przygotowane z wzorzystych serwetek, które często, z powodu dużej ilości wzorków, nie nadają się do składania w wymyślne, skomplikowane kształty. Serwetka w kieszonkę może być złożona na kilka sposobów, a w poniższym filmie chciałabym Wam zaprezentować dwa najprostsze.

Zobacz też: Więcej pomysłów na składanie serwetek

Kieszonka z serwetki – jak złożyć – film wideo

Obejrzyj bezpośrednio na moim kanale na YouTube
Serwetka z kieszonką
Serwetka z kieszonką

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

18 komentarzy
  • 60d/550d/7d/600d i inne niepełne klatki niczym sie nie roznia pod wzgledem filmowania, bo maja takie same matryce. Przeskokiem jest wlasnie 5dmkII ktory ma pelną klatke jako nieliczny(jedyny?) z Canonow.

  • Wydaje mi się, że akurat pod względem filmów 60D da podobne rezultaty co 5D Mark II, chociaż nie testowałam 60-tki, więc to tylko przypuszczenie. Mnie akurat zależało na tym, żeby mieć pełną klatkę ze względu na zdjęcia, a przy okazji móc filmować w Full HD. W 5D Marku brakuje mi tego ruchomego wyświetlacza, zwłaszcza jak filmuję samą siebie. Poza tym mam obiektyw bez AF, więc w ogóle mam niezłą gimnastykę podczas kręcenia :).

  • [..YouTube..] 60d/550d/7d/600d i inne niepełne klatki niczym sie nie roznia pod wzgledem filmowania, bo maja takie same matryce. Przeskokiem jest wlasnie 5dmkII ktory ma pelną klatke jako nieliczny(jedyny?) z Canonow.

  • [..YouTube..] @pozytywnakuchnia 60d/550d/7d/600d i inne niepełne klatki niczym sie nie roznia pod wzgledem filmowania, bo maja takie same matryce. Przeskokiem jest wlasnie 5dmkII ktory ma pelną klatke jako nieliczny(jedyny?) z Canonow.

  • [..YouTube..] Wydaje mi się, że akurat pod względem filmów 60D da podobne rezultaty co 5D Mark II, chociaż nie testowałam 60-tki, więc to tylko przypuszczenie. Mnie akurat zależało na tym, żeby mieć pełną klatkę ze względu na zdjęcia, a przy okazji móc filmować w Full HD. W 5D Marku brakuje mi tego ruchomego wyświetlacza, zwłaszcza jak filmuję samą siebie. Poza tym mam obiektyw bez AF, więc w ogóle mam niezłą gimnastykę podczas kręcenia :).

  • [..YouTube..] @zAtt1337 Wydaje mi się, że akurat pod względem filmów 60D da podobne rezultaty co 5D Mark II, chociaż nie testowałam 60-tki, więc to tylko przypuszczenie. Mnie akurat zależało na tym, żeby mieć pełną klatkę ze względu na zdjęcia, a przy okazji móc filmować w Full HD. W 5D Marku brakuje mi tego ruchomego wyświetlacza, zwłaszcza jak filmuję samą siebie. Poza tym mam obiektyw bez AF, więc w ogóle mam niezłą gimnastykę podczas kręcenia :).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom