Kieszonka z serwetki - jak złożyć | Dorota Kamińska

Kieszonka z serwetki

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Proste złożenie – kieszonka z serwetki jest odrobinę łatwiejszym sposobem składania w porównaniu z serwetką z ukośnymi kieszonkami. Najładniej będzie wyglądać przygotowane z wzorzystych serwetek, które często, z powodu dużej ilości wzorków, nie nadają się do składania w wymyślne, skomplikowane kształty. Serwetka w kieszonkę może być złożona na kilka sposobów, a w poniższym filmie chciałabym Wam zaprezentować dwa najprostsze.

Zobacz też: Więcej pomysłów na składanie serwetek

Kieszonka z serwetki – jak złożyć – film wideo

Obejrzyj bezpośrednio na moim kanale na YouTube
Serwetka z kieszonką
Serwetka z kieszonką

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

18 komentarzy
  1. 60d/550d/7d/600d i inne niepełne klatki niczym sie nie roznia pod wzgledem filmowania, bo maja takie same matryce. Przeskokiem jest wlasnie 5dmkII ktory ma pelną klatke jako nieliczny(jedyny?) z Canonow.

  2. Wydaje mi się, że akurat pod względem filmów 60D da podobne rezultaty co 5D Mark II, chociaż nie testowałam 60-tki, więc to tylko przypuszczenie. Mnie akurat zależało na tym, żeby mieć pełną klatkę ze względu na zdjęcia, a przy okazji móc filmować w Full HD. W 5D Marku brakuje mi tego ruchomego wyświetlacza, zwłaszcza jak filmuję samą siebie. Poza tym mam obiektyw bez AF, więc w ogóle mam niezłą gimnastykę podczas kręcenia :).

  3. [..YouTube..] 60d/550d/7d/600d i inne niepełne klatki niczym sie nie roznia pod wzgledem filmowania, bo maja takie same matryce. Przeskokiem jest wlasnie 5dmkII ktory ma pelną klatke jako nieliczny(jedyny?) z Canonow.

  4. [..YouTube..] @pozytywnakuchnia 60d/550d/7d/600d i inne niepełne klatki niczym sie nie roznia pod wzgledem filmowania, bo maja takie same matryce. Przeskokiem jest wlasnie 5dmkII ktory ma pelną klatke jako nieliczny(jedyny?) z Canonow.

  5. [..YouTube..] Wydaje mi się, że akurat pod względem filmów 60D da podobne rezultaty co 5D Mark II, chociaż nie testowałam 60-tki, więc to tylko przypuszczenie. Mnie akurat zależało na tym, żeby mieć pełną klatkę ze względu na zdjęcia, a przy okazji móc filmować w Full HD. W 5D Marku brakuje mi tego ruchomego wyświetlacza, zwłaszcza jak filmuję samą siebie. Poza tym mam obiektyw bez AF, więc w ogóle mam niezłą gimnastykę podczas kręcenia :).

  6. [..YouTube..] @zAtt1337 Wydaje mi się, że akurat pod względem filmów 60D da podobne rezultaty co 5D Mark II, chociaż nie testowałam 60-tki, więc to tylko przypuszczenie. Mnie akurat zależało na tym, żeby mieć pełną klatkę ze względu na zdjęcia, a przy okazji móc filmować w Full HD. W 5D Marku brakuje mi tego ruchomego wyświetlacza, zwłaszcza jak filmuję samą siebie. Poza tym mam obiektyw bez AF, więc w ogóle mam niezłą gimnastykę podczas kręcenia :).

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)