Jak udekorować dom na Święta przepis | Dorota Kamińska

Jak udekorować dom na Święta

Jak udekorować dom na Święta

Nasz wysoki salon w mieszkaniu w kamienicy, ze ścianami z odkrytej cegły i dodatkami w stylu loft doczekał się świątecznych dekoracji. Pomyślałam, że postawię na minimalizm. To, co widzicie, to jedyne świąteczne dekoracje w całym domu. Może jeszcze powieszę coś na drzwiach wejściowych… Główna dekoracja to po prostu choinka, a bombek na niej niewiele. Jest za to wysoka (ponad 2 metry) i błyszczy na niej 300 lampek. Zobaczcie jak udekorować dom na Święta w prosty sposób :).

Zobacz też: Najlepsze przepisy na potrawy wigilijne

i całe Boże Narodzenie
Jak udekorować dom na Święta

Prosiłabym o trzymanie kciuków za sukces w projekcie „Wydrukuję brakujące zdjęcia do ramek jeszcze w tym roku” :).

Dekoracje na Boże Narodzenie

Pozostałe wyposażenie salonu

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)