fbpx
Czytasz właśnie
Jak powstaje blog kulinarny wideo

Jak powstaje blog kulinarny wideo

Kadr z filmu z przepisem na ciasto snickers
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Często pytacie jak wygląda prowadzenie wideobloga kulinarnego i czy zajmuje to dużo czasu. Owszem, jest to bardzo czasochłonne zajęcie, ale jakie przyjemne! Nie ma nic lepszego niż blog kulinarny wideo – pomysł na życie – który opiera się na robieniu tego, co lubię najbardziej. A ja najbardziej lubię gotować :).

Jak powstaje blog kulinarny wideo DOROTA.iN

Obejrzyj bezpośrednio na moim kanale na YouTube

Wszystkie przepisy z filmami powstają w kuchni w moim mieszkaniu, a cały proces, od początku do końca, przygotowuję sama: planuję jadłospis, najczęściej od razu na cały tydzień, gotuję potrawy, czasem korzystając z własnych zapisków w zeszycie, przepisów mamy czy babci, innym razem według książki kucharskiej. Uwielbiam wszelkie modyfikacje i nowe połączenia smakowe, ale tradycyjne potrawy, zwłaszcza kuchni polskiej, wolę przygotowywać według tradycyjnych, klasycznych receptur.

Zobacz też
Kiszona papryka

Po ugotowaniu potrawę trzeba ładnie ułożyć na talerzu, co fachowo nazywane jest stylizacją potraw. Apetycznemu jedzeniu powinny towarzyszyć kolorowe dodatki – dekoracje: serwetki, obrus, drewniany blat stołu, eleganckie sztućce, porcelana i szkło.

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

3 komentarze
  • Widzę, że na Pani stole jest położona mata/deseczka (ogólnie to nie wiem co to jest) i dzięki temu jak robi Pani zdjęcia to wydaje się, że stół jest zrobiony z białych desek. Czy mogłaby mi Pani napisać gdzie coś takiego można kupić? Chcę zmienić wygląd mojego stołu, a wygląd Pani stołu bardzo mi się podoba. Z góry dziękuję 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom