Hanoi - Wietnam - większy hałas niż w Nowym Jorku przepis | Dorota Kamińska

Hanoi – Wietnam – większy hałas niż w Nowym Jorku

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Jest takie miasto w Wietnamie, w którym nigdy nie ustaje ruch uliczny. Hanoi. Pozostałość po czasach francuskiej kolonizacji, pełne budynków w starodawnym stylu i skuterów, których klaksony nie milkną choćby na chwilę, nawet gdy dookoła już dawno jest ciemno, a mieszkańcy i przybyli do miasta turyści chcieliby zasnąć w spokoju i ciszy. Mogę Was zapewnić, że w Hanoi panuje większy hałas niż w Nowym Jorku.

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)