fbpx
Czytasz właśnie
Dzień św. Patryka w Londynie – ostatni dzień podróży

Dzień św. Patryka w Londynie – ostatni dzień podróży

Dzień św. Patryka
5/5 (1)

To już ostatni dzień, a potem, wcześnie rano, trzeba będzie odlecieć z Luton do Wrocławia. Trochę mi przykro, bo nie udało mi się spotkać z dawno niewidzianym kolegą, który na co dzień mieszka na Tajwanie, a wczoraj, późnym wieczorem, zawiodły połączenia telefoniczne i to niestety jego ostatni dzień pobytu w Londynie. Szkoda, że w niesprzyjających warunkach pogodowych, bo nie spodziewałam się tak bardzo marznąć, choć na szczęście chłodu nie widać na moich zdjęciach. Z niedosytem, bo mogłam zobaczyć więcej. I wkurzona, że niewątpliwy urok Londynu przesłoniły mi sprawy sercowe. Nie ma nic gorszego niż podróż, podczas której nie można w pełni nacieszyć się tym, co nas otacza. Miło popatrzeć na dzień św. Patryka w Londynie, choć pewnie jeszcze milej, gdy z tej okazji poleci się do Dublina :).

Zobacz też: Więcej relacji z moich podróży do Londynu

Nie zazdroszczę tym, którzy tego dnia stali po kolana w wodzie, patrolując teren. Koncerty, śmiech, zielone kolory, piwo… Nie mam nic więcej do dodania. Byłam, widziałam, też jedno wypiłam, a potem pojechałam do Luton, żeby złapać poranny lot i spokojnie wrócić do Wrocławia.

Dzień św. Patryka w Londynie
Dzień św. Patryka w Londynie
Trafalgar Square - St. Patrick's Day
Trafalgar Square – St. Patrick’s Day
Dzień św. Patryka
Dzień św. Patryka
Kto świętuje?
Kto świętuje?
Urok Brytyjczyka ;)
Urok Brytyjczyka 😉
Turystki :)
Turystki 🙂
Nie zazdroszczę!
Nie zazdroszczę!

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom