fbpx
Czytasz właśnie
Droga 16-letnia Doroto

Droga 16-letnia Doroto

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Droga 16-letnia Doroto. Kiedy będziesz to czytać, upłynie 15 lat.

Droga 16-letnia Doroto. Nie farbuj włosów na mahoń z fioletem, żółty blond, rudo czy czerń. Za 11 lat zrozumiesz, że najlepszy kolor to ten naturalny, a za 12 zaczniesz siwieć.

Droga 16-letnia Doroto. Umów się z nieśmiałym chłopakiem z sądziedztwa. On tak długo się stara, a Ty go w ogóle nie dostrzegasz.

Droga 16-letnia Doroto. Uważaj na siebie w Tatrach za 2 lata.

Droga 16-letnia Doroto. Za 3 lata nauczysz się świetnie jeździć na nartach. Za 7 lat miej rozum i unikaj brawury, a ominie Cię skomplikowane złamanie i dwie równie skomplikowane operacje.

Zobacz też
Surówka z kapusty pekińskiej

Droga 16-letnia Doroto. Włosi są przereklamowani, naprawdę :).

Droga 16-letnia Doroto. Tatuaże to fajna sprawa i modna rzecz, ale moda się zmienia, a skóra starzeje. Ten, który zrobisz sobie za 2 lata, za 15 lat będziesz w bolesny sposób usuwać laserem.

Droga 16-letnia Doroto. Policz swoje pieprzyki. Masz ich dużo, prawda? Co prawda teraz jeszcze nie przepadasz za opalaniem, ale za kilka lat, w ciągu kilku wakacji niepotrzebnie narazisz się na oparzenia słoneczne. Droga 16-letnia Doroto, za 15 lat będziesz mieć o trzy duże pieprzyki mniej i trzy spore blizny więcej. Będziesz też bacznie obserwować stare i nowe zmiany skórne modląc się, żeby nie rozwinęły się w nich komórki rakowe.

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (1)
  • drogi 16 letni ja,
    skoncentruj się na pracy a kiedyś zbierzesz owoce. na inne problemy tego świata będziesz miał czas później

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom