Dieta na zmęczenie - jak radzić sobie z astenią przepis | Dorota Kamińska

Dieta na zmęczenie – jak radzić sobie z astenią

Choroba morska

Często w środku zimy oraz zawsze, kiedy rozpoczyna się wiosna, co roku czuję się tak samo, zupełnie jakby uchodziło ze mnie życie. Choć zwykle świetnie wysypiam się po 6 godzinach, na przełomie zimowej i wiosennej pory, mogłabym spać nawet 10. I tak ciągle czuję się wtedy senna! Podobno organizm przygotowuje się w ten sposób do nowej pory roku i korzysta z możliwości naładowania akumulatorów przed słonecznym sezonem. Ale ciągłe zmęczenie czyli astenia może być także spowodowane brakiem niektórych składników odżywczych w codziennym jadłospisie. Dziś o tym, jak ma wyglądać dieta na zmęczenie oraz moje porady jak radzić sobie z astenią, czyli stanem chronicznego przemęczenia.

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

3 komentarze
  1. witam chcialam przeczytać o tej diecie na zmeczenie i tylko mała wzmianka jest gdzie mogę więcej się dowiedziećo tej diecie?

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)