fbpx
Czytasz właśnie
Czerwony sweter i dżinsy – stylizacja i spacer po Parku Południowym

Czerwony sweter i dżinsy – stylizacja i spacer po Parku Południowym

Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Strój na luzie czyli to, co lubię najbardziej. Czerwony sweter i dżinsy w kolorze granatowym, o prostym kroju, choć tym razem to nie rurki. Moje ulubione trampki i można wyruszyć w miasto, a właściwie na zielone, choć wciąż miejskie, tereny.

Zobacz też: Więcej moich modowych propozycji

Zabieram Was dziś na spacer po wrocławskim Parku Południowym – piękne miejsce, prawda? Choć Wrocław to miasto, w którym mieszkam od urodzenia, dopiero rok temu po raz pierwszy przyszłam tutaj na spacer. Park Południowy skradł moje serce, pełno tutaj ścieżek, trawników do odpoczynku, ławek i drzew otaczających znajdujące się niemal w centrum oczko wodne, przy którym znajduje się też piękna, kamienna balustrada. Chcąc napić się kawy czy zjeść coś smacznego, można przejść do znajdującej się w parku restauracji, gdzie w sezonie wiosenno-letnim rozstawiany jest też ogródek, a obok, w budce, sprzedawane są lody i wata cukrowa.

Czerwony sweter i granatowe dżinsy – stylizacja

Choć nie przepadam za kolorowym ubiorem, lubię swój czerwony sweterek z odkrytymi plecami, który chętnie noszę do czarnych lub granatowych dżinsów. Na szyi zawiązuję apaszkę, a do kompletu mam ulubione, czerwone trampki. Jeśli mam się ubrać na kolorowo, to najczęściej jako kolor wiodący wybieram właśnie czerwień lub fiolet.

Zobacz też
Bluzka w paski, czarne dżinsy i czerwone szpilki

Czerwony sweter z niebieskimi dżinsami
Czerwony sweter z niebieskimi dżinsami

Na spacery najczęściej wybieram się w swoich niezniszczalnych trampkach, które zjechały już ze mną pół świata. Jeśli zobaczycie kiedyś kobietę ubraną od stóp do głów w czerń i tylko buty będą czerwone, to prawdopodobnie będę to ja :).

Czerwony sweter granatowe dżinsy - stylizacja
Czerwony sweter i granatowe dżinsy – stylizacja

Mieszkańcom Wrocławia i okolic polecam fotograficzną sesję ślubną (np. u Mariusza :)) w Parku Południowym. Jest tu mnóstwo pięknych zakątków i nie trzeba ponosić dodatkowych opłat, jak w ogrodach botanicznych, w hotelach czy na zamkach.

Czerwony sweter i granatowe spodnie jeans
Czerwony sweter i granatowe spodnie jeans
Czerwone trampki - ulubione na spacery
Czerwone trampki – ulubione na spacery

Czerwony sweter i granatowe dżinsy – cały zestaw

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2021 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom