Czarny płaszcz i białe tenisówki - stylizacja z dużą torbą shopper przepis | Dorota Kamińska
Czytasz właśnie
Czarny płaszcz i białe tenisówki – stylizacja z dużą torbą shopper

Czarny płaszcz i białe tenisówki – stylizacja z dużą torbą shopper

Czarny płaszcz białe tenisówki - stylizacja z torbą shopper
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

Wiosna w końcu nadeszła i choć jeszcze w wełnianym płaszczu, za to już bez grubej czapki i szalika i polarowej bluzy pod spodem, wybrałam się na spacer po centrum miasta! Czarny płaszcz i białe tenisówki – to był mój pomysł na dzisiejszy zestaw, żeby było mi ciepło i wygodnie, a do tego fajnie i na luzie.

Zobacz też: Więcej moich pomysłów na stylizacje

Tenisówki stały się kilka lat temu jednymi z moich ulubionych butów. Choć nie zestawiłabym ich z elegancką sukienką, podobają mi się w niektórych nietypowych połączeniach. Nawet ze ślubnym garniturem ;). Zgodzi się ze mną każdy, kto zwiedził choć jedno znane, duże miasto i przyjrzał się azjatyckim turystkom. Są zawsze wystrojone, mają eleganckie torebki, a na nogach kolorowe trampki. W mojej garderobie jest miejsce na dwie pary tenisówek: czerwone z włókna i białe, skórzane, o wiele łatwiejsze do wyczyszczenia.

Czarny płaszcz i białe tenisówki – stylizacja

Chciałam zestawić moją nową bluzkę w paski z czarnymi spodniami, białymi butami i klasycznym, czarnym płaszczem i dobrać torebkę w kolorze czerni. Ale moje czarne są zbyt eleganckie, a tutaj potrzebowałam czegoś prostego i uniwersalna, duża „shopperka” sprawdziła się najlepiej. To nowa torebka w kolekcji: jest ogromna i w końcu mam stabilną, sporą torbę skórzaną, w której łatwo mieści się mój duży notebook.

Czarny płaszcz, białe tenisówki i brązowa torba shopper
Czarny płaszcz, białe tenisówki i brązowa torba shopper

Od Mariusza pożyczyłam chustę, którą przywiózł z Tajlandii i po raz pierwszy włożyłam kupione zimą okulary, które wyszperałam w Tkmaxx (cena regularna to 550 zł, a w promocji 169 zł). Podobno to męski model, ale mój model chyba początkowo był przeznaczony na azjatycki rynek, bo na mojej małej głowie leżą doskonale :).

Czarny płaszcz i białe trampki
Czarny płaszcz i białe trampki

Długo szukałam tego kształtu z prostą górą, miałam kiedyś podobny model i ubolewam, że zginął podczas tej sesji zdjęciowej.

Zobacz też
Czarna sukienka i białe trampki - stylizacja

Czarne okulary męskie ;)
Czarne okulary męskie 😉
Czarny płaszcz i szary szal
Czarny płaszcz i szary szal

Moje tenisówki mają niską podeszwę i są miękkie. Gdy wkładam je do płaszcza, mam wrażenie, że wyszłam z domu w kapciach ;). Białe pasują do większej liczby rzeczy niż czarne, zgadzacie się?

Białe tenisówki do płaszcza
Białe tenisówki do płaszcza
Wielka brązowa torba shopper
Wielka brązowa torba shopper

W moich ulubionych, bezpiecznych połączeniach kolorystycznych nie mogło zabraknąć czerwonych paznokci. A może sprawdziłby się tu jeszcze jakiś inny kolor?

Czerwone paznokcie
Czerwone paznokcie
Czarny płaszcz i bluzka w paski
Czarny płaszcz i bluzka w paski

Czarny płaszcz i białe tenisówki – zestaw

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

3 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2020 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom