Central Park w Nowym Jorku - relaks w sercu wielkiego miasta przepis | Dorota Kamińska

Central Park w Nowym Jorku – relaks w sercu wielkiego miasta

Mały piknik w Central Parku

Central Park w Nowym Jorku to miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć, o dowolnej porze roku. W każdej ma coś pięknego do zaoferowania: kwitnące drzewa i krzewy wiosną, cudowną zieleń latem, żółte i czerwone barwy jesienią oraz zimową, śnieżną biel. Nie sposób nie zobaczyć choć raz w filmach czy serialach, jak wygląda Central Park w Nowym Jorku, ale na żywo robi jeszcze większe wrażenie. Najwięcej zieleni na ogromnej powierzchni w samym sercu wielkiego miasta. To trzeba zobaczyć, przechadzając się alejkami, pływając łódką po jeziorkach lub leżąc na jednej z ogromnych łąk.

Dorota Kamińska

Blogerka kulinarna, fotografka, podróżniczka

Cześć, mam na imię Dorota i tworzę przepisy kulinarne z filmami wideo. Jestem autorką książki „Superfood po polsku”, a moje ukochane miasto, w którym mieszkam, to Wrocław :). Uwielbiam gotować i karmić siebie i innych, kiedyś moim hobby było pieczenie serników, a potem „wkręciłam się” w odchudzanie… posiłków ;). Od ładnych paru lat doradzam, jak jeść smacznie i zdrowo (da się!), żeby dobrze się czuć, mieć mnóstwo uśmiechu i energii oraz miło spędzać czas, nie tylko w kuchni.| Więcej o mnie

Brak komentarzy

Twoja odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dorota Kamińska – przepisy kulinarne

Cześć, jestem Dorota! Miło mi Cię gościć! Właśnie odwiedzasz mój blog kulinarny. Piszę tu o podróżach, fotografii i stylu życia oraz publikuję przepisy kulinarne i filmy wideo. Fajnie, że jesteś i mam nadzieję, że zagościsz na dłużej :).

Przepisy kulinarne, podróże, styl życia. Najlepsze obiady, przekąski, sałatki i drinki.

Polub, zanim zapomnisz :)