fbpx
Czytasz właśnie
Central Park w Nowym Jorku – relaks w sercu wielkiego miasta

Central Park w Nowym Jorku – relaks w sercu wielkiego miasta

  • najładniejsze miejsca
  • piękne widoki
  • odpoczynek od zgiełku NYC
Mały piknik w Central Parku
NAN/5 (7)

Central Park w Nowym Jorku to miejsce, które koniecznie trzeba zobaczyć, o dowolnej porze roku. W każdej ma coś pięknego do zaoferowania: kwitnące drzewa i krzewy wiosną, cudowną zieleń latem, żółte i czerwone barwy jesienią oraz zimową, śnieżną biel. Nie sposób nie zobaczyć choć raz w filmach czy serialach, jak wygląda Central Park w Nowym Jorku, ale na żywo robi jeszcze większe wrażenie.

Zobacz też: Więcej relacji, zdjęć i filmów z Nowego Jorku

Najwięcej zieleni na ogromnej powierzchni w samym sercu wielkiego miasta. To trzeba zobaczyć, przechadzając się alejkami, pływając łódką po jeziorkach lub leżąc na jednej z ogromnych łąk.

Obejrzyj bezpośrednio na moim kanale na YouTube

Nie wyobrażałam sobie pobytu w Nowym Jorku bez wizyty w Central Parku. Ale nie przyszłoby mi do głowy, że to jest tak duży teren. Jeśli chcecie zobaczyć wszystko, trzeba przeznaczyć na to cały dzień. Zacząć rano, gdy jeszcze przechadza się tędy nieco mniej ludzi. W południe zrobić sobie przerwę na lunch, a potem spacerować aż do zachodu słońca.

Zobacz też
Manhattan skyline

Zdjęcia na ścianę w Twoim domu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

i obejrzyj inne fotografie

Mój nocleg w Nowym Jorku

  1. Hotel World – najniższe ceny i czysto, chociaż nie spodziewajcie się luksusów. I nie ma windy! Sprawdźcie też ofertę Hostel Canal, ma ładniejsze pokoje, trochę wyższe, ale wciąż atrakcyjne ceny i z pewnością lepsze opinie :).
  2. Możecie też sprawdzić ceny na Airbnb – rejestrując się z mojego polecenia dostajecie zniżkę 100 zł na pierwszy nocleg!

Sprawdzone miejsca

  1. Słodkości wegańskie, bezglutenowe i koszerne w Babycakes NYC
  2. Sałatki w Chopt Creative Salad Co.
  3. Dim sum w najstarszym tego typu lokalu Nom Wah Tea Parlor
  4. Najlepsze serniki w Eileen’s Special Cheesecake
  5. Doskonała pizza w Lombardi’s

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom