fbpx
Czytasz właśnie
Bluzka w paski i rozkloszowana szara spódnica – stylizacja z czerwonymi szpilkami

Bluzka w paski i rozkloszowana szara spódnica – stylizacja z czerwonymi szpilkami

Bluzka w paski, szara spódnica i czerwone szpilki
5/5 (1)

Ostatnie podrygi lata i początek jesieni trochę zamieniły się miejscami, ale teraz jest ostatni moment na to, żeby ubrać się w bluzkę z krótkim rękawem. Bluzka w paski, szara spódnica i czerwone szpilki: mój strój na spotkanie, tym razem w sprawie przeprowadzki, do której ostatecznie i tak nie doszło, bo ktoś zgłosił się przed nami i zaklepał miejscówkę, zanim zdążyliśmy ją obejrzeć z Mariuszem ;). Może to znak, żeby na razie zostać w starym miejscu i poczekać?

Nigdy wcześniej nie szukałam mieszkania na rynku wtórnym, wiele lat temu kupiłam takie, które istniało tylko na papierze i budowało się na moich oczach. Może macie jakieś doświadczenia i porady w kwestii zakupu nowego, ale używanego lokum?

Zanim odebrałam telefon o tym, że ogłoszenie już nieaktualne, spacerowaliśmy po wrocławskim Parku Południowym, obok którego kiedyś chciałam zamieszkać. A może klimatyczne Nadodrze? A może inne miasto? Chyba znów ogarnia mnie tęsknota za czymś, czego nie osiągnęłam.

Bluzka w paski i szara spódnica – stylizacja z czerwonymi szpilkami

Kiedyś marzyłam o tym, że moim domem stanie się Nowy Jork lub Paryż, albo Warszawa. Podróżowałam po świecie, poznawałam nowe miejsca i szukałam swojego lokum na ziemi. Potem poznałam partnera, który mieszkał w Opolu, później przeprowadził się do mnie i teraz, w 37 roku mojego życia, chyba czas zaakceptować, że realizując plany i spełniając marzenia, niektóre z nich po prostu trzeba pożegnać, zwłaszcza kiedy jedno z nas uprawia zawód związany z pewnym terytorium i ciężko byłoby wszystko rzucić, żeby pognać na drugi koniec świata. Ja mogłabym, ale nie po to się z kimś związywałam, żeby myśleć tylko o sobie. Ot, takie przemyślenia, w ramach pisania o tym, że minimalny strój jest najlepszy i po raz kolejny wykorzystuję te same ubrania i że nigdy mi się nie znudzą czernie, biele i szarości oraz odrobina czerwieni ;).

Bluzka w paski, rozkloszowana szara spódnica - stylizacja z czerwonymi szpilkami
Bluzka w paski, rozkloszowana szara spódnica – stylizacja z czerwonymi szpilkami
Biała torebka kopertówka
Biała torebka kopertówka
Bransoletki
Bransoletki
Zegarek z czerwoną bransoletką
Zegarek z czerwoną bransoletką
Czerwone szpilki lakierowane
Czerwone szpilki lakierowane
Bluzka w paski i szara spódnica - stylizacja z białą kopertówką i czerwonymi szpilkami
Bluzka w paski i szara spódnica – stylizacja z białą kopertówką i czerwonymi szpilkami

Fajnie byłoby mieszkać koło takiego parku, w jakiejś bocznej ulicy. Żeby wyjazd do miasta nie oznaczał kilkudziesięciominutowej wyprawy autem. Żeby budynki nie wyglądały jak parodia amerykańskich przedmieść z lat 80. Lubię, kiedy otaczają mnie ładne miejsca, przestrzenie. Lepiej mi wtedy się myśli i relaksuje. Przytłacza mnie niedbalstwo, nieporządek i brak organizacji. Chyba stąd biorą się te moje proste stroje i zamiłowanie do minimalizmu.

Bluzka w paski, szara spódnica, czerwone szpilki – zestaw

Bluzka w paski, szara spódnica i czerwone szpilki
Bluzka w paski, szara spódnica i czerwone szpilki

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2023 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom