fbpx
Czytasz właśnie
Blogerzy dzieciom – nagraliśmy audiobooka!

Blogerzy dzieciom – nagraliśmy audiobooka!

Blogerzy dzieciom - audiobook ”Loko”
Jeszcze nikt nie ocenił. Może Ty zaczniesz? Na końcu wpisu możesz przyznać gwiazdki.

W niedzielę rano, a właściwie bladym świtem, wsiadam do autokaru i jadę do Warszawy. Po raz pierwszy w życiu użyczę swojego wizerunku i głosu w ramach charytatywnej akcji „Blogerzy dzieciom”, której pomysłodawcą jest Paweł Lipiec i w której, oprócz mnie, weźmie udział kilku innych blogerów i blogerek. Zmęczona po całym tygodniu ciężkiej pracy, przesypiam prawie całą drogę do Warszawy, która po niemal 6 godzinach drogi wita mnie chłodnym, choć słonecznym południem.

Przed przyjazdem na niedzielną próbę każdy z nas dostał treść bajki autorstwa Krzysztofa Czeczota, który jest także reżyserem nagrywanego przez nas słuchowiska. To on zadecydował, jakie role przypadną nam w udziale i to jego decyzją będę narratorką naszej bajki. Uchylę Wam rąbka tajemnicy: audiobook będzie nosić tytuł „Loko” i opowiadać dzieje marionetek i innych postaci zamieszkujących teatr zarządzany przez złego dyrektora. Bohaterowie będą śpiewać, tańczyć, odbędą dalekie podróże. Będzie wesoło, ale też strasznie i tajemniczo.

Blogerzy dzieciom - audiobook ”Loko”
Blogerzy dzieciom – audiobook ”Loko”
Adaś, kot Tip-Top, Emeka, ręka balleriny Sary i czujne oko narratorskie ;)
Skupienie i determinacja w ćwiczeniu dykcji :) Skupienie i determinacja w ćwiczeniu dykcji 🙂

Adaś, kot Tip-Top, Emeka, ręka balleriny Sary i czujne oko narratorskie 😉

Nocowałam u Oli z 2smaki.pl - dziękuję :*
Nocowałam u Oli z 2smaki.pl – dziękuję :*

Krzysztof, autor i reżyser, mógłby właściwie odegrać wszystkie role sam – rewelacyjnie potrafił zaprezentować sposób, w jaki powinniśmy czytać nasze kwestie. Miałam w jego towarzystwie darmowe warsztaty narracyjne :). Przez kilka godzin ćwiczyliśmy w niedzielę wspólne czytanie z podziałem na role, a w poniedziałek nagraliśmy całość w studiu Chróst, które zarezerwowało dla nas miejsce do pracy na 2 dni, ale całej grupie blogerów udało się sprężyć i dograć całość za pierwszym podejściem.

Wracając do domu pociągiem pomyślałam, jak wielką jestem szczęściarą. Zdrową, otoczoną wspaniałą rodziną i przyjaciółmi. Każdego dnia robię to co lubię, a teraz miałam możliwość wzięcia udziału w kolejnym, fantastycznym przedsięwzięciu.

Audiobook „Loko” będzie dostępny w sprzedaży 6 grudnia w Audiotece, w formie pliku do pobrania na dysk lub płyty CD. Wszystkie osoby pracujące przy jego powstaniu (blogerzy, reżyser, dźwiękowiec, studio nagrań) i dystrybucji pracują charytatywnie, a całość dochodu zostanie przekazana Stowarzyszeniu „Tęcza”.

Obsada:

Loko – Lukasz Jakóbiak

Adaś – Jakub Jankowski

Dyrektor – Maciej Budzich

Kot Tip-Top – Paweł Lipiec

Balerina Sara – Olga Smile

Yio –  Maciej Maciejowski

Zobacz też
Zasmażka

Emeka – Agata Chmielewska

Marionetka – Tomek Tomczyk

Scenariusz i reżyseria – Krzysztof Czeczot

Dźwięk – Wojciech Urbański

Czytała – Dorota Kamińska

Podziękowania dla Oli Cruz z 2smaki.pl za nocleg oraz Mediafuna za udostępnienie fotki :*.

Podoba Ci się? Oceń lub zostaw komentarz 🙂

Zobacz komentarze (1)
  • Jestem pod wrażeniem 🙂 Fantastyczne doświadczenie, podziwiam i zazdroszczę 🙂 No i ten śpiewający Tomek… Muszę nabyć tego audiobooka

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2009-2024 | Dorota Kamińska blog kulinarny, przepisy, podróże i styl życia | Wszystkie prawa zastrzeżone | Część odnośników na blogu to afiliacyjne linki partnerskie | Moja książka: Superfood | Silnik: Wordpress | Serwer: Bookroom